V dubnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.U-18: Výhra nad ZnojmemStarší dorost B (U-18) na domácí půdě zaslouženě přehrál Znojmo 3:1 (1:0). branky stříleli Kelbler, P.Demeter a Ločárek.
30.4.Z Olomouce bez boduMladší dorostenci se z Olomouce vrátili bez bodového zisku. Tým U-17 prohrál 3:0 (1:0) a celek U-16 podlehl 4:1 (1:0), když jedinou branku zaznamenal Kovář.
29.4.25. kolo II. ligy FAČRVýsledky 25. kola II. ligy FAČR: Karviná - Vysočina 1:1, Varnsdorf - Brno 1:2, Znojmo - Třinec 0:0, Zlín - Sokolov 1:1, Sparta B - Bohemians 3:1, Ústí - Čáslav 2:0, Opava - Most 2:2.
29.4.Výherci Tipovačky!Známí jsou vítězové další tipovačky, která probíhá na facebookovém profilu FC Vysočina. Výsledek 1:1 v Karviné správně tipl jako první Marek Diviš (2 vstupenky na zápas s Mostem). Na 2. místě skončil Dominik Gregor (vstupenka do multikina Cinestar). 3. a 4. místo obsadili Tomáš Šwamík Schwammenhofer a Michal Tesař ("vstupenka" do poločasové soutěže o zajímavé ceny na nadcházejícím domácím utkání). Výherci budou kontaktování s dalšími podrobnostmi.
26.4.Program na květenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc KVĚTEN 2012 - ZDE.
24.4.Kotnour s čistým kontemV prvním utkání tradičního mezinárodního turnaje Slovakia Cup reprezentační osmnáctka zdolala 1:0 Polsko, když v 51. minutě skóroval Štěrba. Jihlavský brankář Jan Kotnour odchytal celé utkání a svůj tým výrazně podržel při jedné šanci polského týmu.
23.4.U-18: prohra na SigměStarší dorost B (U-18) v Olomouci podal dobrý výkon, přesto na stejný výběr Sigmy nestačil v poměru 2:1 (1:1). Jihlavskou branku zaznamenal Doucha.
23.4.Mladší podlehli BrnuMladší dorostenci doma přivítali Zbrojovku Brno a shodně odešli poraženi. Tým U-17 prohrál 2:3 (1:1), když skórovali Duba a Kořínek, a celek U-16 podlehl 1:3 (0:2), když jedinou branku zaznamenal Pospíchal.
22.4.24. kolo II. ligy FAČRVýsledky 24. kola II. ligy FAČR: Vysočina - Zlín 3:3, Bohemians - Varnsdorf 1:2, Sokolov - Opava 1:0, Třinec - Ústí 1:2, Most - Karviná 1:0, Čáslav - Vlašim 2:1, Brno - Znojmo 2:0.
19.4.Vítězové "FCV bubliny"Známí jsou vítězové druhé soutěže "FCV bublina", která probíhá na facebookovém profilu FC Vysočina. Nejvíce hlasů a 1. místo získal Pavel Plesko s hláškou "Ups, asi jsem se po...." (2 vstupenky na zápas se Zlínem). Na 2. místě skončil Dušan Kuchařík (vstupenka do multikina Cinestar). 3. a 4. místo obsadili David Zeman a Petr Švadlenka ("vstupenka" do poločasové soutěže o zajímavé ceny na nadcházejícím domácím utkání). Výherci budou kontaktování s dalšími podrobnostmi.
19.4.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu pátečního utkání proti Zlínu. Opět se bude střílet na otvory (již zvětšené) v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Bronislav Pavelka a Pavel Klusáček, na základě soutěže „Bublina FCV“ probíhající na klubovém Facebooku tuto možnost získali David Zeman a Petr Švadlenka a z řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 5 – sedadlo 8, sektor A3 – řada 5 – sedadlo 24, sektor B4 – řada 12 – sedadlo 2, sektor B4 – řada 11 – sedadlo 3, sektor B4 - řada 16, sedadlo 2. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny.
17.4.Dáňová ve výběru MoravyTřináctiletá hráčka prvního týmu FC Vysočina Adéla Dáňová figuruje v seznamu hráček pro vznikající výběr FAČR za Moravu v kategorii U-15. Ten proběhne od 24. do 27.4. v Humpolci.
16.4.I mladší hráli v OpavěMladší dorostenci se v sobotu, stejně jako dospělé „áčko“ představili v Opavě. Tým U-17 se rozešel bezbrankovou remízou 0:0 a celek U-16 zvítězil 0:2 (0:1), když skórovali Fiala a Bednařík.
15.4.23. kolo II. ligy FAČRVýsledky 24. kola II. ligy FAČR: Opava - Vysočina 0:2, Vlašim - Sokolov 1:3, Zlín - Táborsko 1:2, Ústí - Brno 2:2, Sparta B - Most 0:2, Třinec - Bohemians 0:4, Znojmo - Čáslav 1:1, Varnsdorf - Karviná 1:1.
15.4.U-18: výhra nad HFK OlomoucStarší dorost B (U-18) po velmi dobrém výkonu přehrál 1.HFK Olomouc 2:1 (1:1), když o vítězství rozhodly trefy P.Demetera a Vopršala.
10.4.U-18: remíza ve ZlíněStarší dorost B (U-18) remizoval se stejným celkem Zlína 0:0.
10.4.Mladší proti KarvinéMladší dorostenci v neděli přivítali Karvinou. Tým U-17 zvítězil výrazně 6:2 (4:1), když hattrick zaznamenal Duba a jednou se trefili Mazel, Kořínek a Rejthar. Celek U-16 naopak neuspěl, neboť podlehl 1:3 (0:1). Jediný jihlavský úspěch zaznamenal Fiala.
8.4.22. kolo II. ligy FAČRVýsledky 22. kola II. ligy FAČR: Vysočina - Sparta B 1:0, Sokolov - Varnsdorf 0:0, Bohemians - Znojmo 4:0, Most - Zlín 1:0, Karviná - Třinec 2:0, Táborsko - Ústí 5:0, Brno - Vlašim 0:0, Čáslav - Třinec 0:0.
6.4.Kliment náhradníkemZáložník FC Vysočina Jan Kliment se nevešel do užší nominace reprezentačního týmu U-19 pro domácí přípravný duel s Německem (17.4. v Plzni). Zůstal tak jen mezi náhradníky výběru trenéra Jaroslava Hřebíka.
6.4.Novinkou magnetyNabídku suvenýrů FC Vysočina rozšířily dva magnety. Klasický magnet s vyobrazením Ježoura (20 Kč, 9 x 6 cm) a magnetická záložka nejen do knihy (15 Kč, 7,2 x 2,7 cm). Suvenýry budou již dnes k dispozici ve Fanshopu. V poločase se jejich prodeje zhostí vyžlucený obránce Petar Gavrić!
5.4.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu pátečního utkání proti Spartě B – opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Rudolf Doležal a Lukáš Frantál, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Jan Bachman a Ladislav Hladný a z řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 6 – sedadlo 29, sektor A3 – řada 6 – sedadlo 13, sektor B4 – řada 14 – sedadlo 4, sektor B4 – řada 13 – sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny.
5.4.S MF DNES zdarma na Spartu B!O důležité tři body hrají v pátek fotbalisté Jihlavy s mladíky z pražské Sparty. Na zápas mohou jít čtenáři MF DNES zadarmo. Stačí, když na pokladnu stadionu v pátek 6. dubna do 18:00 přinesou kupon, který najdou ve čtvrtečním nebo pátečním vydání přílohy Vysočina MF DNES.
5.4.Mladší: prohry s BaníkemMladší dorostenci ve středu hostili Baník Ostrava. Tým U-17 podlehl 1:4 (0:1), když jihlavskou branku zaznamenal Ujčík. Neuspěl ani celek U-16, který prohrál 0:1 (0:0).
2.4.U-18: prohra s KarvinouStarší dorost B (U-18) nestačil v domácím duelu na Karvinou, které po bezbrankové první půli podlehl 1:4 (0:0). Jihlavskou branku zaznamenal P.Demeter.
2.4.Mladší v TřebíčiMladší dorostenci se představili v Třebíči. Tým U-17 pouze remizoval 1:1 (0:0), když skóroval Trojánek. Celek U-16 si s chutí zastřílel - 1:6 (0:6), když shodně hattrick zaznamenali Haala a D.Šerý.
2.4.Nový klubový ručník!Nabídku suvenýrů FC Vysočina rozšířil žlutý klubový froté ručník o rozměru 100 x 50 cm - řada "FCV my team". Cena této novinky činí 250 Kč, přičemž člen Fanklubu ji může zakoupit za 230 Kč.
1.4.21. kolo II. ligy FAČRVýsledky 21. kola II. ligy FAČR: Vlašim - Vysočina 1:3, Sparta B - Sokolov 1:2, Ústí - Bohemians 0:1, Třinec - Brno 1:2, Zlín - Karviná 0:1, Znojmo - Opava 0:0, Varnsdorf - Most 2:1, Čáslav - Táborsko 2:0.