V dubnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.4.25. kolo Gambrinus ligyVýsledky 25. kola Gambrinus ligy: Brno - Ostrava 2:1, Ml.Boleslav - Liberec 2:3, Teplice - Hr.Králové 0:2, Slovácko - Č.Budějovice 2:0, Jablonec - Plzeň 1:3, Příbram - Slavia 2:0, Sparta - Vysočina 2:2, Dukla - Olomouc 0:0.
27.4.Výherci tipovačky na FacebookuNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Spartě. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (kupón do Restaurace Spartak) – Jitka Kmenta, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Jaroslav Wollmann, 3. a 5. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Dukle Praha) udělujeme těm, kteří nejdříve tipovali remízu 1:1 – Jirka Koukal, Rostislava Rousová a Michal Vondrák. Výhercům gratulujeme!
22.4.24. kolo Gambrinus ligyVýsledky 24. kola Gambrinus ligy: Slavia - Slovácko 1:0, Hradec Kr. - Dukla 0:3, Olomouc - Ml.Boleslav 2:2, Ostrava - Sparta 0:1, Liberec - Brno 2:0, Plzeň - Příbram 2:0, Vysočina - Teplice 1:1, Č.Budějovice - Jablonec 2:1.
22.4.Program květen 2013K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc KVĚTEN 2013 - ZDE.
22.4.Nový přírůstek do fanshopuFanshop FC Vysočina se rozrostl o slušivý cyklodres, který jistě potěší všechny příznivce cyklistiky a FC Vysočina! K dispozici ZDE.
21.4.Plíšek odvolánVedení fotbalistů Hradce Králové po porážce 0:3 s Duklou odvolalo trenéra Jiřího Plíška. Jeho nástupcem ve zbývajících šesti kolech se stane Luboš Prokopec, dosavadní trenér hradecké juniorky.
17.4.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Teplicím. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Ondřej Novotný, Smatana Milan, Smolík Martin a Růžička Milan, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Rada Vacátko a Peťa Pavlíček a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B4 - řada 12 – sedadlo 1, sektor B3 - řada 12 – sedadlo 10, sektor A3 – řada 3 – sedadlo 3, sektor A2 – řada 8 – sedadlo 45. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře bude řada cen - vstupenky do Multikina Cinestar, kupón na konzumaci v Clubu Xanadu a poukazy na konzumaci do jihlavských restaurací – Spartak, Švejk nebo Tři Knížata.
15.4.23. kolo Gambrinus ligyVýsledky 23. kola Gambrinus ligy: Ml.Boleslav - Ostrava 2:0, Slovácko - Plzeň 0:2, Sparta - Slavia 3:1, Příbram - Vysočina 2:2, Dukla - Jablonec 5:1, Teplice - Č.Budějovice 4:0, Liberec - Hr.Králové 1:0, Brno - Olomouc 2:0.
14.4.Výherci tipovačky na FacebookuNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Příbrami. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (kupón do Restaurace Spartak) – Zdeněk Špindler, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Jaroslav Wollmann, 3. a 4. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Teplicím) udělujeme těm, kteří správně tipovali remízu – Rada Vacátko a Peťa Pavlíček. Výhercům gratulujeme!
12.4.Magazíny Gambrinus ligyMagazíny Gambrinus ligy zdarma ke stažení - ZDE!
10.4.Změny v termínechOdložené utkání 21. kola Gambrinus ligy mezi Baníkem a Vysočinou bude sehráno v náhradním termínu v úterý 23.4. od 17:00 hodin. Zároveň byl specifikován termín utkání Sparta vs. Vysočina. To bude sehráno před kamerami TV Fanda v pátek 26.4. od 20:15 hodin.
8.4.22. kolo Gambrinus ligyVýsledky 22. kola Gambrinus ligy: Vysočina - Brno 2:0, Hradec Kr. - Ml.Boleslav 2:2, Plzeň - Teplice 2:1, Jablonec - Slovácko 4:1, Ostrava - Liberec 0:1, Olomouc - Sparta 0:3, Slavia - Dukla 0:0, Č.Budějovice - Příbram 0:1.
5.4.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Zbrojovce Brno. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Martin Hladík, Martin Zeman, Milan Flaška a Pavel Ruta, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Bronislav Hugo Pavelka a Rostislav Chaloupka a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B1 - řada 17 – sedadlo 28, sektor B3 - řada 10 – sedadlo 10, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 15, sektor A3 – řada 8 – sedadlo 1. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře bude řada cen - vstupenky do Multikina Cinestar, kupón na konzumaci v Clubu Xanadu a poukazy na konzumaci do jihlavských restaurací – Spartak, Švejk nebo Tři Knížata.
4.4.V Ostravě 24. dubnaOdložené utkání 21. kola Gambrinus ligy mezi Baníkem Ostrava a Vysočinou Jihlava bude sehráno v náhradním termínu ve středu 24. dubna od 17.00.
3.4.Podpořte hráče!PODPOŘTE HRÁČE PŘED MORAVSKOU BITVOU! Jihlavským fotbalistům se na podzim v Brně vůbec nedařilo a prohráli vysoko 5:1. V pondělí 8. dubna mají v prestižním moravském derby možnost odvety a zisku nesmírně cenných bodů. Podpořte je nejen svojí hlasitou přítomností na stadiónu, ale třeba též internetovým vzkazem do kabiny! Zapsat ho můžete TADY.
2.4.Starší přípravaNabízíme něco pro pamětníky. Na webu FC Vysočina byly zkompletovány soupisy zápasů v jednotlivých zimních a letních přípravných obdobích až do léta 2002. Fajnšmekrům je doporučujeme k prostudování, neboť přehledy z dnešního pohledu nabízí řadu zajímavých výsledků, střelců i sestav.
2.4.Výherci tipovačky na FacebookuNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Ostravě. Zápas byl sice odložen, ale my jsme se rozhodli odměnit největší optimisty, kteří tipovali alespoň dvoubrankovou výhru FC Vysočina! 1. místo (kupón do Restaurace Spartak) – Libor Pokorný, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Jíťa Tomečková, 3. a 4. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Brnu) – Bronislav Hugo Pavelka a Rostislav Chaloupka. Výhercům gratulujeme!
2.4.Hráč a trenér měsíceHlasujte na webu Gambrinusliga.cz o Hráče a trenéra měsíce března! Více ZDE.
2.4.Grmela k trenérům BrnaPo špatných jarních výsledcích posílí trenérský tým fotbalistů Zbrojovky Brno kouč juniorky Ludevít Grmela.