Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.7.ePojistenicz liga - výsledkyePojistenicz liga - výsledky 1. kola: Bohemians - Hr.Králové 0:3, Ml.Boleslav - Liberec 3:0, Sparta - Slovácko 3:2, Vysočina - Plzeň 1:2, Jablonec- Karviná 5:3, Zlín - Příbram 2:0, Dukla - Teplice 0:1, Brno - Slavia odloženo.
29.7.Program na srpenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc SRPEN 2016 - ZDE.
26.7.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Viktorii Plzeň vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 17, sektor B4 – řada 11 – sedadlo 27. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
26.7.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Viktorii Plzeň. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 48, sektor A2 – řada 7 – sedadlo 21, sektor B3 – řada 3 – sedadlo 11, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 21, sektor B4 – řada 13 – sedadlo 13. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak. Navíc budete soutěžit o SPECIÁLNÍ CENY OD XANADU CATERING!!! Vstupenky na Megakoncert Lucie Bílé a Kamila Střihavky, který je na programu 3. srpna, a též o permanentky na Sázava fest, který se uskuteční ve dnech 4. – 6. srpna ve Světlé nad Sázavou.
15.7.Vstupenky na PlzeňVstupenky na utkání FC Vysočina vs. FC Viktoria Plzeň jsou již v prodeji na síti Ticketportal Jihlava do ligy vstoupí v sobotu 30. července atraktivní bitvou proti úřadujícímu českému mistrovi! Tento zápas byste si neměli nechat ujít!
 
Historie
Aktuálně

Do FC Vysočina přestoupil Ekvádorec Luis Arroyo

Sportovní vedení FCV dnes uzavřelo příchod druhé nové zimní tváře, kterou je ekvádorský ofenzivní záložník Luis Arroyo (nar. 8.4.1996). Třiadvacetiletý křídelník zaujal během působení v Třinci, odkud do Jihlavy přestupuje. S FC Vysočina podepsal víceletý kontrakt. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu