Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.8.F:NL - 6. koloF:NL - 6. kolo: Žižkov - Varnsdorf 3:0, Vlašim - Ústí n.L. 0:1, Prostějov - Třinec 2:2, Pardubice - Sokolov 4:0, Vyšehrad - Dukla Praha 1:3, Vysočina - Líšeň 3:2, Brno - Vítkovice 1:0, Hradec Kr. - Chrudim 2:0.
22.8.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti SK Líšeň. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získali Monika Pospíchalová, Michal Matějka a Petr Bosacký. Z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A4 - řada 0 - sedadlo 5, sektor B2 - řada 9 - sedadlo 22, sektor B2 - řada 16 - sedadlo 14, sektor B3 - řada 3 - sedadlo 16. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
19.8.Permanentkáři do VIPuDvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti SK Líšeň vstup a občerstvení v zázemí VIP v sídle klubu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 13 – sedadlo 15, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 16. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
19.8.MOL Cup: 2. kolo v HoustouniLos 2. kola MOL Cupu vyslal FC Vysočina na hřiště středočeského účastníka ČFL – Sokol Houstouň. Duel proběhne ve středu 4. září od 17:00 hodin. Za třetiligový tým nastupuje řada exligových fotbalistů včetně bývalého jihlavského kapitána Tomáše Marka!
18.8.F:NL - 5. koloF:NL - 5. kolo: Varnsdorf - Vysočina 2:1, Dukla Praha - Brno 2:1, Třinec - Hr.Králové 1:1, Sokolov - Vlašim 2:1, Chrudim - Žižkov 0:3, Líšeň - Vyšehrad 0:0, Vítkovice - Prostějov 2:2, Ústí n.L. - Pardubice 0:1.
11.8.F:NL - 4. koloF:NL - 4. kolo: Vysočina - Dukla Praha 1:0, Brno - Ústí n.L. 2:2, Hradec Kr. - Varnsdorf 8:0, Vyšehrad - Sokolov 2:1, Prostějov - Pardubice O:0, Chrudm - Třinec 1:0, Vlašim - Líšeň 1:2.
10.8.Šefčík do NitryKádr FC Vysočina opustil slovenský krajní záložník Samuel Šefčík. Dvaadvacetiletý fotbalista, který v uplynulém ročníku II. ligy nastoupil do 18 utkání, se v silné konkurenci neprosadil do užšího kádru kouče Radima Kučery, tudíž uvítal možnost přestoupit do FC Nitra. Už dnes nastoupil do utkání slovenské FORTUNA LIGY proti Seredi. Přejeme mu mnoho úspěchů a děkujeme za služby v jihlavském dresu!
7.8.Permanentkáři do VIPuDvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Dukle Praha vstup a občerstvení v zázemí VIP v sídle klubu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 7 – sedadlo 38, sektor A3 – řada 6 – sedadlo 9. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
7.8.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Dukle Praha. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získali Šimon Svoboda, Luky Rinda a Roman Kříž, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A1 - řada 6 - sedadlo 10, sektor A2 - řada 3 - sedadlo 14, sektor A3 - řada 6 - sedadlo 11, sektor A3 - řada 8 - sedadlo 44. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
6.8.Eskymáček ZDARMA pro diváky!POZOR! Protože FC Vysočina navázal reklamní a marketingovou spolupráci se společností ​TIPAFROST, jedním z největších a nejvýznamnějších výrobců zmrzliny v Česku, tak se mohou těšit a oblíznout i naši fanoušci! Lahodného Eskymáčka bude moci zdarma ochutnat prvních 1.000 příchozích na stadión před pátečním atraktivním soubojem. Distribuce nanuků bude probíhat u vstupů na stadión.
4.8.F:NL - 3. koloF:NL - 3. kolo: Dukla Praha - Žižkov 2:0, Varnsdorf - Chrudim 3:3, Líšeň - Hradec Králové 3:3, Třinec - Vysočina 0:1, Sokolov - Brno 0:2, Pardubice - Vlašim 1:0, Vítkovice - Vyšehrad 4:2, Ústí n.L. - Prostějov 3:1.
 
Historie
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu