V září 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
2.9.S Líšní 6.9.Nadcházející duel MSFL mezi FC Vysočina Jihlava B a SK Líšeň proběhne v neděli 6. září od 11:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici
2.9.Video ze ZnojmaNa webu www.znsport.cz najdete obsáhlý sestřih pohárového utkání mezi 1.SC Znojmo a FC Vysočina.
4.9.Plán přípravekRodičům malých fotbalistů FC Vysočina přinášíme měsíční program jednotlivých týmů přípravek ve formátu Excel. Najdete ho ZDE.
5.9.Dorost B ve ZnojměDorosteneckým „B“ týmům FC Vysočina se ve Znojmě příliš nedařilo. Starší dorostenci vedení koučem Davidem Oulehlou prohráli nejtěsněji, ale zaslouženě 1:0 (0:0) a mladší svěřenci Petra Kuchty remizovali 1:1 (1:1).
5.9.Mladší prohráli v BoleslaviI mladší dorostenecké „áčko“ dnes ztratilo svoji neporazitelnost, když v Mladé Boleslavi prohrálo 2:0 (1:0). Tým doplatil na špatný vstup do zápasu a na nepromění velkých šancí Císaře a J.Kučery v závěru první půle.
6.9.6. kolo II. ligyVýsledky 6. kola II. ligy ČMFS: Ústí - Vysočina 1:0, Vlašim - Hr.Králové 4:2, Opava - Třinec 0:1, Karviná - Hlučín 2:0, Žižkov - Dukla 1:2, Sokolov - Most 1:1, Sparta B - Zlín 1:2, Vítkovice - Čáslav 1:2.
8.9.Gratulace TřebíčiGratulujeme HFK Třebíč k postupu do 3. kola Ondrášovka Cupu po penaltovém vítězství nad prvoligovým 1.FC Slovácko! Zvláště pak hráčům, kteří v minulosti prošli FC Vysočina - Komínkovi, Havránkovi, Flekalovi, Durdovi, Pacholíkovi, Konířovi, Křivánkovi a náhradnímu brankáři Koubkovi.
9.9.Další zákaz vstupuUž 2 osoby mají do odvolání zákaz vstupu na stadión v Jiráskově ulici v Jihlavě během mistrovských zápasů FC Vysočina. Po Davidu Kuřítkovi je druhou takto postiženou osobou Martin Doležal z Jihlavy.
10.9.Fans očisitili sedačkyFan Klub FC Vysočina dnes zorganizoval a uskutečnil očistu sedaček na tribunách stadiónu FC Vysočina. Fanouškům za jejich ochotu a osobní pomoc klubu náleží velké poděkování! Fotografie z brigády naleznete ZDE
11.9.7. kolo II. ligy ČMFSVýsledky 7. kola II. ligy ČMFS: Vysočina - Karviná 5:3, Hradec Kr. - Vítkovice 1:0, Čáslav - Opava 2:1, Hlučín - Vlašim 0:0, Třinec - Ústí 1:1, Most - Sparta B 4:0, Dukla - Sokolov 0:3, Zlín - Žižkov 0:1.
11.9.Zájezd na ŽižkovPovzbuďte Vysočinu na Viktorce Žižkov! Na druholigový zápas hraný v neděli 20. září od 10:15 hodin se můžete přihlásit nejpozději do 17. září a to prostřednictvím SMS zprávy na tel. číslo 607 211 361 nebo na e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz. Předpokládaná cena zájezdu činí 200 Kč (pro členy Fan Klubu jen 150 Kč). Odjezd od stadiónu FCV je stanoven na 8:00 hodin.
11.9.Hledá se peněženka a doklady!Najde se poctivý nálezce? Během pátečního utkání FC Vysočina se na hlavní staré tribuně ztratila peněženka s kompletními doklady. Žádáme poctivého nálezce, aby ji vrátil jejímu majiteli - panu Josefu Polnickému. Jeho adresa je Ovesná Lhota 18, Světlá nad Sázavou a mobilní telefon 602 832 083. Předem děkujeme!
14.9.Góly KarvináVe VIDEOARCHIVU na vás čekají gólové hody z pátečního utkání FC Vysočina vs. Karviná. Tak stahujte a góly si znovu vychutnávejte!
19.9.Gól FilipaVe VIDEOARCHIVU si můžete stáhnout a následně pustit středeční vítěznou branku Petra Filipa z domácího utkání MSFL proti Baníku Ostrava B.
19.9.Remíza mladších na BaníkuMladší dorostenecké „áčko“ dnes remizovalo na Baníku Ostrava 0:0 a v tabulce extraligy kleslo na 3. místo s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Mladou Boleslav.
20.9.8. kolo II. ligyVýsledky 8. kola II. ligy ČMFS: Žižkov - Vysočina 1:5, Vítkovice - Most 0:1, Vlašim - Karviná 2:0, Opava - Dukla 1:0, Ústí n.L. - Zlín 2:0, Sokolov - Hradec 1:2, Třinec - Čáslav 1:1, Sparta B - Hlučín 2:2.
22.9.Program říjenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc říjen - ZDE.
22.9.Sestřih ŽižkovDoporučujeme shlédnutí sestřihu nedělního utkání Žižkov vs. Vysočina. Najdete ho na webu www.fkvz.cz, přičemž video soubor lze stáhnout ZDE.
22.9.Vydra u výhraMatěj Vydra odehrál v útoku reprezentace U-18 první poločas utkání proti Itálii. Čeští mladíci vedení koučem Hřebíkem zvítězili 1:0 brankou Pilíka ze 76. minuty.
24.9.Pospěch do OpavyŠestadvacetiletý útočník Zbyněk Pospěch jde z Brna na hostovat do 15. ledna 210 do Opavy. Pospěch by se měl v dresu SFC objevit už v pátečním duelu na trávníku Vysočiny Jihlava.