Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2003 vyšly tyto články:

4.3.FC Vysočina vyzývá fanoušky k podpořeRedakceJiž tuto neděli 9. března bude utkáním s nevyzpytatelnou juniorkou Sigmy Olomouc zahájena domácí fotbalová sezóna druholigového FC Vysočina.
18.3.S šálou, dresem nebo čepicí ZDARMA na Spartu!RedakceJIHLAVA - Nesmírně atraktivní soupeř, nečekaně dobré postavení v tabulce a především pak skvělé výkony jsou tou nejlepší pozvánkou k druholigovému utkání FC Vysočina Jihlava proti juniorce AC Sparta Praha. Historicky první jihlavské představení slavné pražské Sparty, která přijede posílena o celou řadu hráčů kádru “áčka”, se odehraje na stadiónu v Jiráskově ulici již tuto neděli 23. března od 15 hodin.
19.3.FC Vysočina není pouze profesionální II. ligaRedakceJe jasným faktem, že kopaná na Vysočině nejspíš nikdy nebude schopna vytvořit kvalitní mužstvo pouze z hráčů skoupených ze všech koutů republiky. Z tohoto důvodu klade vedení FC Vysočina již dlouhodobě velký důraz na výchovu fotbalistů z vlastních řad. Právě vlastní odchovanci by měli do budoucna hrát klíčovou roli v dalších ambicích jihlavské kopané. Z řad mládežnických mužstev by však neměli růst pouze hráči pro první mužstvo, ale i pro další oddíly Vysočiny. V neposlední řadě by se talentovaní hráči, kteří by svými fotbalovými schopnosti přerostli rámec regionu, mohli stát i důležitým zdrojem příjmů klubu. V čele mravenčí práce s fotbalovým potěrem stojí v FC Vysočina šéftrenér mládeže Lumír Fikes, kterého jsme požádali o rozhovor.
19.3.Luboš Slavík je po další operaciRedakceNeštěstí nechodí po horách, ale spíše po fotbalových hřištích. Dlouhé hodiny by na toto téma mohla vyprávět opora našeho mužstva a exkapitán Lubomír Slavík. Jeho poslední druholigový zápis je datován k 13. září 2002, kdy byl u porážky v Prostějově. Od té doby ho pronásledují problémy s achilovkou. Ta byla dlouho léčená klidem, až prosincové vyšetření prokázalo její zánět a nutnost vyčištění. Zákrok úspěšně proběhl a Slavík se v únoru pozvolna zapojil do tréninkového procesu. V březnu již trénoval bez větších úlev a v neděli 16. března nastoupil v přípravném utkání “béčka” proti našemu dorostu. Kolem 20. minuty zápasu bohužel došlo k přetržení oslabené achilovky. Dva dny nato Luboš absolvoval operaci, při níž došlo k jejímu sešití. Nyní do čeká čtyřtýdenní sádra a po ní 4 měsíce bez fotbalu naplněné rehabilitací. Věřme, že poté již Luboš bude fit a vrátí se v plné formě do druholigové sestavy.
24.3.Na Kunovice pouze za 10,- Kč!RedakceTýden po utkání se Spartou Praha, které bohužel nedopadlo dle představ klubu, hráčů i fanoušků, čeká fotbalisty FC Vysočina Jihlava další domácí střetnutí. Změří v něm síly s překvapivě úspěšným nováčkem druholigové soutěže FK Kunovice. Zápas se hraje v neděli 30. března opět od 15:00 hodin a hráčům FC Vysočina v něm povinost smazat domácí klopýtnutí se Spartou velí jednoznačně zvítězit. V jejich snažení určitě sehraje důležitou roli podpora fanoušků. Vedení klubu se proto rozhodlo vyjít jim vstříc a pro tento duel stanovilo jednotné vstupné na pouhých 10,- Kč!
 
Historie
Aktuálně

U17: Prohra v Plzni

Jihlavský mladší dorost nedokázal, i díky červené kartě z 55. minuty, vyzrát na domácí Viktorii Plzeň a prohrál 4:2 (1:1). V prvním poločase v 9. minutě poslal Vysočinu do vedení Karel Jančok a poté v druhém poločase už jen upravoval finální skóre v 90. minutě Dominik Holec. Jihlavští se tak momentálně nachází na 14. místě tabulky. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu