Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2002 vyšly tyto články:

5.8.Atraktivní zájezd na Spartu Praha B!RedakceVedení FC Vysočina připravilo na sobotu 17. srpna autobusový zájezd na atraktivní druholigový duel AC Sparta Praha B – FC Vysočina Jihlava. Utkání se hraje od 10:15 hodin na hlavním stadiónu na Letné a z pohledu jihlavského fanouška bude jistě nesmírně atraktivní, neboť lze předpokládat, že ve sparťanském dresu nastoupí řada borců z širokého kádru trenéra Jarabinského.

Odjezd autobusu je naplánován na 7:30 hodin ze stadiónu v Jiráskově ulici. Zájemci se mohou hlásit vedoucímu marketingu FC Vysočina Miroslavu Fuksovi na e-mailu fuks@psj.cz nebo telefonech 066/7550223 a 0607/628868. Cena zájezdu je pouhých 100,- Kč a bude vybrána při nástupu do autobusu u řidiče. Přihlášky budou přijímány nejpozději do středy 14. srpna!

15.8.Ničivé povodně fotbalu vystavily stopRedakceNa základě jednomyslného rozhodnutí Řídící komise ligového shromáždění, opakovaných konzultací se všemi 32 kluby I. Gambrinus ligy i II. ligy a po zvážení všech okolností, provázejících přípravu a organizaci nadcházejících utkání blížícího se víkendu, bylo stanoveno:

- odložit kompletní 4.kolo I.Gambrinus ligy na neděli 24.listopadu 2002

- odložit kompletní 4.kolo II. Ligy na neděli 17. listopadu 2002

„Důkladně jsme zvážili všechna pro i proti a v zájmu regulérnosti soutěží i dalších okolností jsme dospěli k tomuto rozhodnutí,“ řekl Petr Fousek, generální sekretář ČMFS. „V případě dalších soutěží nebude Českomoravský fotbalový svaz přijímat žádné centrální rozhodnutí o odehrání či odložení utkání všech soutěžních stupňů, a to ani ve formě doporučení. Rozhodnutí ponecháme zcela v kompetenci jednotlivých řídících orgánů konkrétních regionů, neboť ony samy znají nejlépe aktuální podmínky. Situace v jednotlivých částech ČR je velice rozdílná.“

Tato skutečnost samozřejmě znamená, že se neuskuteční ani plánovaný a fanoušky hojně obsazený sobotní zájezd na Letnou k utkání AC Sparta B - FC Vysočina.

20.8.Fotbalisté FC Vysočina pomáhali při záplaváchRedakce Kraji Vysočina se sice nejtěžší následky nedávné ničivé povodně vyhnuly, její následky se však jistě týkali řady našich známých, příbuzných či třeba i spřátelených firem.
21.8. Po Večeřovi toužila BoleslavRedakceO stopéra druholigových fotbalistů Vysočiny Karla Večeřu projevila vážný zájem konkurenční Mladá Boleslav.

Trenér Vlastimil Petržela si syna trenéra 1. FC Brno přál natolik, že za něho vedení klubu z města škodovek bylo ochotno vysázet na stůl balík, blížící se sumě za Radka Slámu při přestupu do pražské Slavie. Student třetího ročníku právnické fakulty v Brně však zajímavou nabídku odmítl. “Fotbalově bych si nepolepšil, šlo pouze o finanční motivaci. Navíc bych se vzdálil o dalších dvě stě kilometrů Brnu a v úvahu jsme musel vzít i studium,” přiznal čtyřiadvacetiletý dirigent jihlavské defenzívy. Nabídce z nejvyšší soutěže by se ovšem nebránil: “Tak to už je něco úplně jiného.”

Fotbalový elegán se při loňské výměně za tříměsíční hostování Aleše Hošťálka do dresu “Bobíků” Vysočině upsal na tři roky a smlouva mu vyprší až 28. února 2004. Tak to byl tedy kauf!

 
Historie
Aktuálně

U17: Smolná porážka v Brně

Jihlavští mladší dorostenci nedokázali udržet slibný výsledek z prvního poločasu se silnou Zbrojovkou Brno a odváží si tak krutou porážku 3:2 (2:1). Za Vysočinu se trefil Karel Jančok a z penalty Dominik Holec. Vysočině tedy po 8. kole náleží poslední místo v tabulce nejvyšší ligy mladšího dorostu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu