Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.10.Juniorka čeká na výhru a prodlužuje sérii remízFRM - JIB 1:1, 10.kolo | Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina od 2. kola čeká na výhru v rámci MSFL. Na horké půdě ve Frýdku-Místku, kde jihlavští mladíci ještě nikdy nevyhráli, byli díky krásné trefě Jana Kosaka velmi blízko, ovšem už po šesté v řadě své vedení nedotáhli do konce a museli se spokojit s remízou – 1:1.
1.10.Dorost prohrál popáté v řadě a klesá tabulkouCEB - JIH 2:0, 9.kolo | Miroslav FuksZatímco úvod dorostenecké extraligy přinesl z jihlavského pohledu euforii a sérii čtyř výher, tak nyní se dorost Vysočiny trápí. Čtvrtou a hodně smolnou porážku utrpěl v úterní dohrávce v Hlučíně (3:2) a dnes nestačil v Českých Budějovicích na Dynamo 2:0 (1:0).
1.10.Jihlavanky zdolaly OlomoucJIH - NOS 2:1, 6.kolo | Josef ŽampaJihlavské fotbalistky si připsaly další cenné vítězství, když na domácí půdě zdolaly hráčky Olomouce 2:1 (2:0). Po dobře odehrané první půli, v níž skórovaly Macháčková a M.Žampová, však ve druhé části polevily a o výhru se museli strachovat do konce zápasu.
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
1.10.MISS FC VYSOČINA 2011Redakce
4.10.Ve Vyskytné vzniká další travnaté hřištěMiroslav FuksOd jara příštího roku rozšíří tréninkové možnosti týmů FC Vysočina další kvalitní travnaté hřiště s automatickým zavlažováním. Obdoba hřiště v Antonínově Dole vzniká od poloviny září ve Vyskytné u Jihlavy na místě původní travnaté plochy. Dílo vyžadující náklady přesahující milion korun se rodí ve spolupráci FC Vysočina, FK Ježek Rantířov a obce Vyskytná. Projektu poskytly dílčí dotace kraj Vysočina a Krajský fotbalový svaz Vysočina.
4.10.S Fanklubem do Zlína FanklubV sobotu čeká hráče FC Vysočina utkání na hřišti třetího celku soutěže, kde bude jistě celý tým chtít navázat na sérii tří po sobě jdoucích výher a vy můžete být u toho! Stačí využít výjezdu Fanklubu. Sraz je naplánován na sobotu v 15:00 u fanshopu pod novou tribunou a cena je stanovena na 220 Kč pro členy Fanklubu a 250 Kč pro ostatní. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 732 770 383, popřípadě e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz.
4.10.„Akademici“ FC Vysočina vítězi okresního kolaMiroslav FuksI středoškoláci mají svůj celostátní turnaj. Od nového školního roku se rozběhl I. ročník Poháru Josefa Masopusta, pojmenovaného po legendě českého fotbalu a držiteli prestižního Zlatého míče. Turnaj vyvrcholí finálovým kláním v květnu 2012 v Praze na Julisce. První krok k němu dnes učinili hráče Fotbalové akademie FC Vysočina, kteří pod hlavičkou Střední školy obchodu a služeb Jihlava zvítězili v okresním kole.
5.10.Na stadión se vrátily děti ze školekMiroslav FuksVedení FC Vysočina i v letošním roce oslovilo jihlavské mateřské školky s nabídkou dopoledních exkurzí na stadiónu v Jiráskově ulici spojených s pohybovým programem. První skupina dětí ze Zdravé mateřské školy, Březinova 114 v Jihlavě dorazila ve středu 5. října. Děti si prohlédly kabinu „A“ mužstva, zafandily si z nejvyšší řady nové tribuny, získaly podpisy fotbalistů prvního týmu, proběhly se travnaté ploše, pozdravily se s Ježourem a především si vyzkoušely své pohybové schopnosti.
6.10.Vydolujeme body ze zlínské Letné?ZLN - JIH 0:1, 10.kolo | Miroslav FuksPřed fotbalisty FC Vysočina, kteří jsou povzbuzeni svými posledními dobrými výkony a především třemi výhrami v řadě, leží velmi těžká zkouška. V sobotu 8. října se od 19:00 hodin postaví celku Tescomy Zlín. Na zlínské Letné bude k vidění duel dvou aspirantů postupu o čelo tabulky. Potvrdí v něm exligový Zlín svoji domácí neporazitelnost? Naváží jihlavští na své poslední výkony?
Další stránky
123>>
 
Historie
Aktuálně

Zástupci FCV v květnových nominacích mládežnických reprezentací

Ani v květnových nominacích českých mládežnických reprezentací neschází zástupci a odchovanci FC Vysočina. Tradičně vám nabízíme souhrn „našich“ jmen, která v aktuálních výběrech národních týmů figurují. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu