Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2003 vyšly tyto články:

24.3.Na Kunovice pouze za 10,- Kč!RedakceTýden po utkání se Spartou Praha, které bohužel nedopadlo dle představ klubu, hráčů i fanoušků, čeká fotbalisty FC Vysočina Jihlava další domácí střetnutí. Změří v něm síly s překvapivě úspěšným nováčkem druholigové soutěže FK Kunovice. Zápas se hraje v neděli 30. března opět od 15:00 hodin a hráčům FC Vysočina v něm povinost smazat domácí klopýtnutí se Spartou velí jednoznačně zvítězit. V jejich snažení určitě sehraje důležitou roli podpora fanoušků. Vedení klubu se proto rozhodlo vyjít jim vstříc a pro tento duel stanovilo jednotné vstupné na pouhých 10,- Kč!
19.3.FC Vysočina není pouze profesionální II. ligaRedakceJe jasným faktem, že kopaná na Vysočině nejspíš nikdy nebude schopna vytvořit kvalitní mužstvo pouze z hráčů skoupených ze všech koutů republiky. Z tohoto důvodu klade vedení FC Vysočina již dlouhodobě velký důraz na výchovu fotbalistů z vlastních řad. Právě vlastní odchovanci by měli do budoucna hrát klíčovou roli v dalších ambicích jihlavské kopané. Z řad mládežnických mužstev by však neměli růst pouze hráči pro první mužstvo, ale i pro další oddíly Vysočiny. V neposlední řadě by se talentovaní hráči, kteří by svými fotbalovými schopnosti přerostli rámec regionu, mohli stát i důležitým zdrojem příjmů klubu. V čele mravenčí práce s fotbalovým potěrem stojí v FC Vysočina šéftrenér mládeže Lumír Fikes, kterého jsme požádali o rozhovor.
19.3.Luboš Slavík je po další operaciRedakceNeštěstí nechodí po horách, ale spíše po fotbalových hřištích. Dlouhé hodiny by na toto téma mohla vyprávět opora našeho mužstva a exkapitán Lubomír Slavík. Jeho poslední druholigový zápis je datován k 13. září 2002, kdy byl u porážky v Prostějově. Od té doby ho pronásledují problémy s achilovkou. Ta byla dlouho léčená klidem, až prosincové vyšetření prokázalo její zánět a nutnost vyčištění. Zákrok úspěšně proběhl a Slavík se v únoru pozvolna zapojil do tréninkového procesu. V březnu již trénoval bez větších úlev a v neděli 16. března nastoupil v přípravném utkání “béčka” proti našemu dorostu. Kolem 20. minuty zápasu bohužel došlo k přetržení oslabené achilovky. Dva dny nato Luboš absolvoval operaci, při níž došlo k jejímu sešití. Nyní do čeká čtyřtýdenní sádra a po ní 4 měsíce bez fotbalu naplněné rehabilitací. Věřme, že poté již Luboš bude fit a vrátí se v plné formě do druholigové sestavy.
18.3.S šálou, dresem nebo čepicí ZDARMA na Spartu!RedakceJIHLAVA - Nesmírně atraktivní soupeř, nečekaně dobré postavení v tabulce a především pak skvělé výkony jsou tou nejlepší pozvánkou k druholigovému utkání FC Vysočina Jihlava proti juniorce AC Sparta Praha. Historicky první jihlavské představení slavné pražské Sparty, která přijede posílena o celou řadu hráčů kádru “áčka”, se odehraje na stadiónu v Jiráskově ulici již tuto neděli 23. března od 15 hodin.
4.3.FC Vysočina vyzývá fanoušky k podpořeRedakceJiž tuto neděli 9. března bude utkáním s nevyzpytatelnou juniorkou Sigmy Olomouc zahájena domácí fotbalová sezóna druholigového FC Vysočina.
 
Historie
Aktuálně

Klubová hymna poprvé naživo! Duel s Žižkovem okoření koncert kapely Vigo

Poslední domácí duel jihlavských fotbalistů je tu. A spolu s ním i poděkování fanouškům za celosezonní podporu. Jaro plné tematických utkání uzavře M-KOVO MATCH, v rámci nějž zazní poprvé v historii naživo klubová hymna. Krom ní si ale kapela připravila i další hity z vlastního repertoáru. Přestože zápas začíná v 17 hodin, vyplatí se na stadion... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu