Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2002 vyšly tyto články:

30.4. Internetová prezentace FC Vysočina na nové adreseRedakceVzhledem k vlekoucím se technickým problémům, které neumožňovaly pravidelnou aktualizaci těchto stránek, došlo ke změně adresy oficiální internetové prezentace našeho klubu. Tu nyní naleznete na zcela jasné a všeříkající adrese http://www.fcvysocina.cz. Již brzy se na těchto stránkách dočkáte dalších novinek a zpestření!
25.4. FC Vysočina konečně sídlí v nových prostoráchRedakceJIHLAVA - FC Vysočina Jihlava učinila další důležitý krok na cestě mezi fotbalovou elitu České republiky. Ve čtvrtek 18. dubna 2002 byla místním šetřením završena výstavba nového zázemí stadionu v Jiráskově ulici, který vyrostl v proluce mezi dvěma stávajícími objekty.
5.4.Hráčské rošády v kádru FC VysočinaRedakceS blížícím se koncem přestupních termínů došlo v kádru FC Vysočina k poměrně značným změnám. Do Českých Budějovic se na přání nového trenéra tohoto exligového celku Pavla Tobiáše z vrátil juniorský reprezentační útočník David Lafata. Lafatovo hostování v našem celku tak trvalo pouze 5 utkání, ve kterých zaznamenal jeden gól. Stejně dlouho bohužel trvalo i hostování urostlého stopera Blšan Ivo Zbožínka, který sice ještě nastoupil v Ratíškovicích, hned po utkání však zamířil na přání svého mateřského klubu na hostování do Prostějova. Jako náhrada za něj do Jihlavy na hostování do konce sezóny přichází zkušený obránce Blšan Jindřich Jirásek (9.9.1973, na snímku). Tento Budějovický odchovanec dříve působil ve Slavii a v Neratovicích, v Blšanech je od roku 2000. Na svém kontě má 35 prvoligových zápasů, z toho sedm duelů odehrál v letošní sezóně. Jeho předností je poziční hra, důslednost a bojovnost. Poslední a tentokráte již přestupovou změnou je příchod záložníka či útočníka Pavla Bartoše (16.10.1978). Bartoš přestoupil z Chmelu Blšany, v jejichž dresu letos nastoupil ve dvou ligových utkáních, v minulosti hrával ve Vítkovicích a Poštorné.
3.4.Nábor do nových sportovních třídRedakceMladí nadaní fotbalisté, současní žáci 2., 3. a 4. tříd a jejich rodiče POZOR! FC Vysočina Jihlava hledá další adepty svého dresu do nových sportovních tříd, které vzniknou od příštího školního roku 2002/2003 na Základní škole Demlova v Jihlavě. První schůzka s uchazeči a jejich rodiči proběhne v pondělí 15. dubna 2002 od 15:30 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici. Sraz je v prostoru hlavní tribuny. Bližší informace Vám sdělí trenér Lumír Fikes na telefonním čísle 066/730 00 36.
2.4.FC Vysočina hledá schopné pořadateleRedakceFC Vysočina hledá pro organizaci svých nejen druholigových zápasů schopné pořadatele. Klub nabízí odpovídající odměnu a přímou účast na chodu svého oblíbeného klubu. Zájemci kontaktujte pana Šilhána na tel.: 066/730 00 36 nebo pana Fukse na tel.: 066/75 50 223.
 
Historie
Aktuálně

Ivan Čermák: V týmu nám zatím schází rozdíloví hráči

V nejvyšší dorostenecké soutěži nepůsobili pouze starší dorostenci, ale též jejich mladší kolegové v kategorii U17. Ti do zápasů samozřejmě nastupovali bez sestupového tlaku, přesto není bez zajímavosti, že pod sebou v konečné tabulce nechali dva týmy. Získali však pouze 19 bodů. Jak sezónu mezi elitou hodnotí trenér mužstva Ivan Čermák? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu