Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2004 vyšly tyto články:

2.4.FC Vysočina informuje před pohárovým utkáním divákyRedakceVe středu 7. dubna náš kraj čeká velký fotbalový svátek. Hráči FC Vysočina totiž od 16:30 hodin sehrají osmifinálové utkání Poháru ČMFS proti prvoligové Viktorii Plzeň! Domácí fotbalisté se rozhodně pokusí navázat na šokující vítězství nad Slávií Praha a postoupit až do čtvrtfinále poháru mezi 8 nejlepších týmů Česka!
5.4.Představujeme akcionáře FC Vysočina JihlavaRedakceFotbalové kluby netvoří pouze hráči, trenéři či manažeři. Možná nejdůležitějšími postavami, které vytváří nezbytné ekonomické předpoklady k fungování oddílů, jsou sponzoři, akcionáři či majitelé. Nejinak tomu je i v FC Vysočina, kterou vlastní akciová společnost tvořená silným a stabilním trojúhelníkem - Statutárním městem Jihlavou, stavební společností PSJ holding a jihlavským Pivovarem JEŽEK. Klíčový význam těchto subjektů pro klub nás přiměl k uvedení seriálu, v němž vám blíže představíme významné zástupce našich akcionářů.
10.4.Před čtvrtfinále poháru se sejdou fans a vytvoří "kotel"!RedakceSkvělá atmosféra, kterou vytvořili fanoušci Bohemians během nedělního druholigového šlágru, snad konečně vyprovokovala příznivce Vysočiny k činu. Několik fanoušků navázalo kontakt s vedením klubu a výsledkem je výzva vztahující se již nadcházejícímu čtvrtfinálovému utkání s Teplicemi!

Tímto tedy vyzýváme fanoušky, kteří jsou ochotní svými hlasivkami pomoci Vysočině nejen do semifinále Poháru ČMFS, aby se shromáždili 20 minut před čtvrtečním utkáním (v 16:40 hodin) před hlavní branou stadiónu v Jiráskově ulici. Zde jim budou zástupcem klubu přednostně a bez fronty prodány vstupenky do atraktivních míst hlavní kryté tribuny (sektor K1, 6. a 7. řada). Zároveň jim bude předán i buben.

Neváhejte tedy, přijďte na sraz a vytvořte v "kotli" fotbalovým reprezentantům našeho kraje odpovídající atmosféru!

13.4.Povede se ve čtvrtek pohárová odveta za sezónu 1995/96?RedakceJIHLAVA – Řada fanoušku FC Vysočina si to možná neuvědomuje, ale aktuální postup do čtvrtfinále Poháru ČMFS není historickým úspěchem klubu v této soutěži. Zatím totiž znamená “pouhé” vyrovnání úspěchu ze sezóny 1995/96, kdy si tehdejší FK PSJ Motorpal Jihlava proklestil cestu do osudí pohárového čtvrtfinále. Připomeňme si nyní šokující cestu jihlavského třetiligového mužstva mezi 8 nejlepších.
15.4.Senzace! Vysočina postupuje do semifinále poháru!JIH - TEP 1:0, 5.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina po pražské Slavii a Plzni vyřadili senzačně z Poháru ČMFS i obhájce trojeje - FK Teplice! Jihlavský tým tak své pohárové tažení vyšperkoval postupem mezi nejlepší čtyři týmy! O vstupence do semifinále rozhodla 18. minuta utkání a parádní volej Karla Večeři.
15.4.Představujeme akcionáře FC Vysočina JihlavaRedakceFotbalové kluby netvoří pouze hráči, trenéři či manažeři. Možná nejdůležitějšími postavami, které vytváří nezbytné ekonomické předpoklady k fungování oddílů, jsou sponzoři, akcionáři či majitelé. Nejinak tomu je i v FC Vysočina, kterou vlastní akciová společnost tvořená silným a stabilním trojúhelníkem - Statutárním městem Jihlavou, stavební společností PSJ holding a jihlavským Pivovarem JEŽEK. Klíčový význam těchto subjektů pro klub nás přiměl k uvedení seriálu, v němž vám blíže představíme významné zástupce našich akcionářů.
19.4.Fanoušci se opět sejdou před utkáním s PrachaticemiRedakceJIHLAVA - Slavné čtvrtfinálové utkání, ve kterém Vysočina vyřadila Teplice a vybojovala si historickou účast v semifinále Poháru ČMFS, se konečně stalo impulsem k vytvoření správné fotbalové atmosféry na dosud poněkud ztichlém stadiónu v Jiráskově ulici. Díky za to patří fanouškům, kteří vyslyšeli klubové výzvy a sešli se s tiskovým mluvčím klubu Miroslavem Fuksem před zmíněným pohárovým zápasem. Ten jim předal buben a především jim do určeného velmi zajímavého sektoru prodal vstupenky na hlavní krytou tribunu. "Kotel" FC Vysočina tak byl na světě a i on má na nečekaném postupu jihlavských fotbalistů svoji zásluhu!
19.4.Šourek a Šplíchal opět v reprezentacích ČRRedakceObránce FC Vysočina Ondřej Šourek figuruje v čerstvě zveřejněné nominaci českého reprezentačního týmu do 21 let na přípravné utkání v Bulharsku. To český tým vedený dvojicí Škorpil – Mareček sehraje ve středu 28. dubna od 16:00 hodin. Nominace postrádá většinu legionářů a jsou v ní tato jména: Daněk, Grigar - Hottek, R. Hubník, Kaufman, Klein, Latka, Šourek - Bílek, Hlavatý, Limberský, Sivok, Trojan, Volešák - Bednář, Jun, Magera, Rilke.

Reprezentační dres ve dnech od 26. do 30. dubna též oblékne útočník extraligového dorostu Josef Šplíchal, který se ocitl v nominaci ČR “18” pro mezinárodní turnaj ve slovenských Trenčianských Teplicích. Zde se český výběr pod vedením trenéra Pešiceho ve skupině utká s Belgií, Francií a Ukrajinou.

20.4.Chovanec nám v semifinále přisoudil Baník OstravaRedakcePRAHA - Exreprezentační kouč Josef Chovanec fanoušky FC Vysočina nepotěšil. Jméno našeho klubu vytáhl z losovacího osudí jako druhé, což znamenalo, že se 12. května od 19:00 utkáme s ligovým lídrem Baníkem Ostrava. Ve druhé dvojici nastoupí na Letné domácí Sparta proti Liberci (od 16.25). Finále je na programu 18. května, vítěz jde přímo do Poháru UEFA.
28.4.Šourek na premiéru nebude vzpomínat rádRedakceBulharsko "21" - Česká republika "21" 4:0 (2:0)

Stoper FC Vysočina Ondřej Šourek si jistě svojí premiéru mezi českými lvíčaty představoval jinak. Nově tvořená “21” trenéra Škorpila totiž jasně podlehla v Sofii stejně starým Bulharům 4:0. Odchovanec ledečského fotbalu na hřišti strávil celý zápas.

 
Historie
Aktuálně

Juniorka veze cennou výhru z Velké Bíteše

Velmi vydařený fotbalový víkend FC Vysočina, který krom "áčka" přinesl výhry všech čtyř dorosteneckých celků (nad Ostravou a Třincem), dotvořil i výsledek juniorského týmu. Naši mladíci vybojovali cennou divizní výhru v krajském derby na stadiónu Velké Bíteše. Jedinou branku utkání vstřelil osmnáctiletý Pavel Jelínek. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu