Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2006 vyšly tyto články:

31.5.Karel Večeřa bude trénovat Baník OstravaRedakce
30.5.Ceny vstupenek a permanentek pro sezónu 2006/07RedakceVedení klubu dnes stanovilo ceny vstupenek a permanentních vstupenek na příští sezónu 2006/07. Vstupenky budou mít jednotnou cenu 40,- Kč, přičemž nadále k nim bezplatně bude klubový časopis a bude zachováno pravidlo, že dítě do 10ti let bude mít vstup zdarma. Vstupenky budou pro příští sezónu kvalitnější, celobarevné a především místenkové. Do doby, než bude postavena nová tribuna B, budou v prodeji i vstupenky k stání ve shodné ceně. Permanentní vstupenky, které se budou tisknout v jihlavské tiskárně JIPRINT, se začnou prodávat již koncem června a to za zvýhodněnou cenu 500,- Kč. V ceně bude zahrnut vstup na utkání Poháru ČMFS a zápasů "B" týmu v MSFL. Ještě výhodnější bude speciální "permice" výhradně do kotle fanoušků FC Vysočina v sektoru A4 (dříve D). Ta bude činit pouhých 400,- Kč a zároveň bude znamenat členství ve Fan clubu FC Vysočina, které sebou ponese řadu dalších výhod.
26.5.Představenstvo deklarovalo okamžitý postupový cíl!Redakce"Představenstvo FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., se na svém zasedání usneslo, že jednoznačnou ambicí prvního týmu v příští sezóně 2006/07 bude boj o postup a okamžitý návrat do Gambrinus ligy. Tomuto cíli bude přizpůsoben realizační tým mužstva a složení kádru. Uplynulá sezóna prokázala, že si FC Vysočina nejvyšší soutěž zaslouží a že je v ní schopná hrát důstojnou roli. Věříme, že nás naši reklamní partneři a fanoušci v této ambici podpoří a společně se mezi elitu vrátíme," řekl předseda představenstva a ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.
19.5.Kádr FC Vysočina opouští trojice Kaplan, Svoboda a LiškaRedakceJIHLAVA - Dnes již druholigový kádr FC Vysočina s určitostí opouští trojice fotbalistů. Vedle předem avizovaného dua Tomáš Kaplan a Jiří Liška své působení na Vysočině neprodloužil ani Ivo Svoboda. Vedle uvedených hráčů je nadále nejisté působení čtveřice loňských posil Zúbek, Rzeszoto, Perniš a Demeter. "S těmito hráči nadále jednáme, vše je ještě otevřené. Případné nabídce ze zahraničí však těžko budeme moci konkurovat. S ostatními hráči počítáme pro nadcházející sezónu. Kádr v rámci možností posílíme a doplníme o talentované odchovance. Našim cílem by měl být okamžitý návrat do nejvyšší soutěže," řekl nám ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.
19.5.Trenér Karel Večeřa ukončil své působení v FC VysočinaRedakceJIHLAVA - Fotbalisté FC Vysočina budou mít v příští sezóně nového trenéra. Dosavadní kouč Karel Večeřa se rozhodl, že v klubu neprodlouží končící smlouvu. S Jihlavou se tak rozloučil trenér, který se navždy zlatým písmem zapíše do kroniky fotbalu na Vysočině. „Náhradu chceme nalézt do dvou týdnů,“ řekl nám k řešení důležité otázky ředitel klubu Tulis. Bezprostředně po tomto rozhodnutí jsme pana Večeřu požádali o rozhovor.
14.5.Po sedmnácti postupových letech přišel první pádRedakcePřes obrovské zklamání, které přineslo závěrečné kolo letošní Gambrinus ligy se skandálním výsledkem Plzně na Spartě, lze účinkování FC Vysočina i přes konečný sestup hodnotit velmi pozitivně. Proč?
11.5.Jarolím má jasno: Jihlava je zachráněna, Plzeň na Spartě nevyhrajeRedakceSlávistický trenér Karel Jarolím toho mnoho nenamluví, a tak i jeho odpovědi na otázky před dnešním utkáním byly strohé. Hodinu po domácí výhře s Baníkem Ostrava se přitom cítil spokojeně.
10.5.Ing. Tulis: Pokud bychom měli sestoupit, tak jenom proto, abychom se vrátili natrvaloRedakceDvě kola před nervydrásající závěrem Gambrinus ligy jsme požádali o rozhovor ředitele klubu Ing. Zdeňka Tulise.
8.5.Vysočina bude v Mladé Boleslavi postrádat řadu hráčůRedakceVysočinu čeká již tuto středu nesmírně těžký a důležitý duel předposledního kola Gambrinus ligy na půdě Mladé Boleslavi. Náš tým se v tomto záchranářském duelu bude muset obejít bez šestice hráčů. "Do konce sezóny nemůžeme počítat s dvojicí obránců Michal Demeter a Michal Vávra, kteří laborují po arteroskopickém zákroku na koleni, a dále s pravým bekem Pavlem Bartošem, kterého nadále trápí pohmožděný pravý lýtkový sval.
7.5.Marek Zúbek nevěděl, že se chystá na třístý zápasRedakceJ I H L A V A - Marek Zúbek (nar. 5.8.1975) se jako osmnáctiletý mladík poprvé představil v české nejvyšší soutěži před dvanácti lety v dresu Brna na jaře 1994. Ve středu se jako zkušený mazák v barvách Vysočiny představí v Mladé Boleslavi ve svém jubilejním třístém zápase I. ligy!
3.5.Předseda senátu Přemysl Sobotka navštívil i areál FC VysočinaRedakceVe dnech 3. a 4. května 2006 probíhá návštěva předsedy Senátu PČR pana MUDr. Přemysla Sobotky v kraji Vysočina. Jednou z jeho zastávek byl i areál FC Vysočina v Jiráskově ulici, kde se sešel s ředitelem FC Vysočina Ing. Zdeňkem Tulisem a předsedou dozorčí rady PSJ holding Ing. Františkem Vaculíkem. Na setkání nechyběl ani jihlavský primátor Vladimír Hink a hejtman Kraje Vysočina Miloš Vystrčil.
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu