V květnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.5.Úspěšná venkovní série Vysočiny skončila v BrněBRN - JIH 3:2, 26.kolo | Miroslav FuksSedm zápasů trvající venkovní série FC Vysočina bez porážky je u konce. Zrodila se na stadiónu, kde se jihlavskému celku po návratu do nejvyšší soutěže nedaří – na Srbské v Brně. A to i přesto, že Vysočina šla do vedení díky trefě Marka Jungra. Domácí dokázali už v 51. minutě dvěma šťastnými trefami otočit a brzy přidat i třetí trefu. V 73. minutě však snížil Jungr, a když byl po chvíli vyloučen Kopůnek, tak se zrodilo drama. Vysočina bojovala o remízu, ale vyrovnání jí v závěru přáno nebylo.
1.5.Klusáček: Po porážce v Brně jsme strašně zklamaní BRN - JIH 3:2, 26.kolo | Miroslav FuksPoté, co Vysočina byla v první půlhodině zápasu v Brně lepším celkem, a Jungr hostující hráče poslal do vedení, se zdálo, že by Vysočina mohla po třech letech v moravské metropoli znovu bodovat a udržet svoji výbornou venkovní bilanci v tomto soutěžním ročníku SYNOT ligy. Bohužel, Brno dokázalo průběh duelu otočit a udržet cenné tři body doma. Kouč Luděk Klusáček na tiskové konferenci neskrýval své zklamání z porážky 3:2.
3.5.U19: S Jabloncem si poradiliJIH - JAB 3:0, 34.kolo | David ZemanStarší dorost U19 vstoupil do utkání s Jabloncem aktivně a již v první minutě se dostal do vedení gólem Vedrala. Na 2:0 zvyšoval ve 36. minutě Bajer a vítěznou pojistku přidal ve 47. minutě Sargsyan. Utkání tak skončilo vítězstvím Vysočiny 3:0 (2:0).
4.5.Vysočinu čeká duel proti Teplicím! Kde zakoupit vstupenky?JIH - TEP 0:1, 27.kolo | Miroslav FuksUprostřed hokejového šampionátu si užijte i špičkový fotbal! Fotbalisté FC Vysočina v sobotu od 16:00 hodin nastoupí proti Teplicím! Nenechte si ujít důležitý souboj o horní patra tabulky a prestižní konfrontaci proti týmu Petra Rady! Podpořte své hráče! Vždyť jsme jeden tým! Jak získat vstupenky?
4.5.U17: Olomouc o body neobraliJIH - OLO 1:3, 24.kolo | David ZemanMladší dorost U17 vstoupil do utkání se Sigmou Olomouc neaktivně a trestem byla vedoucí branka Olomouce v 17. minutě. Vysočina ale za tři minuty dokázala vyrovnat. Ani začátek druhé půle jihlavští mladící nezačali dobře a ve 49. minutě to bylo 2:1 pro hosty. A když v 79. minutě Olomouc přidala třetí branku, tak bylo rozhodnuto. Konečný stav utkání tak byl 1:3 (1:1).
4.5."Předzápas" nabídl gólový festivalJIH - TEP 5:4, 33.kolo | juniorskaliga.czJarní los Juniorské ligy opět svedl dohromady dva kluby, jejichž "áčka" se o pár dní později střetnou v SYNOT lize. Předzápas sobotního duelu FC Vysočina vs. Teplice nabídl ofenzivní podívanou, devět branek, řadu neproměněných šancí a zasloužené vítězství domácích v poměru 5:4 (2:2), když dvakrát skórovali Muris Mešanović a Petrik Demeter a jednu branku přidal David Štěpánek.
5.5.U16: Porážka od Olomouce ve vyrovnaném dueluJIH - OLO 1:3, 23.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 utrpěl pátou porážku v sezóně, když v domácím duelu podlehl lídrovi tabulky. Favorizovaná Olomouc ve vyrovnaném utkání, kterému by spíše odpovídala remíza, zvítězila 1:3 (0:1). Jedinou branku jihlavských mladíků zaznamenal Dominik Rážek.
6.5.Vysočina touží po první domácí výhře nad Teplicemi!JIH - TEP 0:1, 27.kolo | Miroslav FuksFotbalovou Vysočinu v sobotu 9. května od 16:00 hodin čeká velmi těžká prověrka. Jihlavský tým na cestě za historicky nejlepším prvoligovým umístěním potřebuje na své stadiónu porazit silné Teplice. Celek, který se z Vysočiny ještě nikdy nevracel s prázdnou. Atraktivitu a pikantnost nadcházejícího domácího duelu zvyšuje jméno kouče na lavičce severočeského klubu – Petra Rady!
7.5.Roman Kučera: Čeká nás prestižní a vyhecovaný zápasJIH - TEP 0:1, 27.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina teplický celek ještě nikdy na své stadiónu neporazil. V premiérovém ročníku 2005/06 „sklářům“ podlehl a v předchozích dvou sezónách se v Jihlavě ve velmi zajímavých partiích zrodily remízy. Přesto si fanoušci FC Vysočina jedno domácí vítězství proti Teplicím možná vybaví – došlo k němu v úspěšném čtvrtfinále Poháru ČMFS v ročníku 2003/04. Věří asistent trenéra Roman Kučera, že jeho tým v sobotu naváže jak na toto památné vítězné, tak i na podzimní výhru z teplických Stínadel?
7.5.Juniorka nestačila na klokanyBOH - JIH 4:1, 34.kolo | juniorskaliga.czJuniorský tým po třech vítězných zápasech v řadě klopýtl. Nastačil na Bohemians 1905 a připsal si teprve třetí porážku v dosavadních třinácti jarních duelech. Po nerozhodné první půli přesně stříleli pouze domácí a zvítězili 4:1, když jedinou branku jihlavského celku zaznamenal Ivo Ujčík.
9.5.Vysočina doma podlehla TeplicímJIH - TEP 0:1, 27.kolo | Miroslav Fuks & Jaroslav WollmannI po dnešním duelu SYNOT ligy bohužel platí, že Teplice z Jihlavy neodjíždí s prázdnou. Týmu kouče Petra Rady se podařila odveta za podzimní porážku na Stínadlech a díky brance Jakuba Hory zvítězil 0:1. Vysočina nastoupila ve výrazně pozměněné sestavě, které rozhodně nechyběla snaha, ovšem sympatický výkon a herní aktivita jihlavského celku bodový zisk nepřinesly. Sen o ataku 5. příčky se tak pravděpodobně rozplynul.
9.5.U19: Z Karviné vezou bodKAR - JIH 0:0, 35.kolo | David ZemanStarší dorost U19 sehrál v Karviné velice těžké a bojovné utkání. První půle toho příliš nepřinesla, ve druhé části zahodili své šance Novotný, Fiala i Kolčava. Utkání tak skončilo 0:0 (0:0).
9.5.Klusáček: Hráči se snažili a podali sympatický výkonJIH - TEP 0:1, 27.kolo | Miroslav FuksTeplice se na jihlavském stadiónu pokoušeli porazit domácí trenéři Večeřa, Komňacký, Rada a Klusáček. Neuspěl však ani jediný. Přitom možná nejblíže byl právě Luděk Klusáček při posledním pokusu. Vyrovnaný duel, v němž byla Vysočina o chlup aktivnější a lepší, však rozhodl jediný zápas – do sítě domácího celku. Jak duel okomentovali jeho hlavní aktéři včetně obou trenérů?
11.5.U17: Z Ostravy si vezou bodOST - JIH 1:1, 25.kolo | David ZemanMladší dorost U17 nastoupil, oproti minulým utkáním, v jiném rozestavení a tento tah přinesl alespoň bod z půdy druhého Baníku Ostrava. Zatímco první půle byla na šance chudá, tak ve druhé půli se oba týmy dokázaly prosadit. V 70. minutě se prosadil Jilg, ovšem dvě minuty před koncem Baník srovnal, utkání tak skončilo 1:1 (0:0).
11.5.U16: Nestačili na Baník OstravaOST - JIH 4:0, 24.kolo | Miroslav FuksMladším dorostencům FC Vysočina se v kategorii U16 duel na půdě Baníku Ostrava vůbec nepodařil. Domácí byli důraznější a aktivnější a zaslouženě si připsali vítězství 4:0 (3:0).
11.5.Odpor Třince zlomil dvěma góly BatiojaJIH - TRI 2:0, 35.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým splnil úlohu favorita a na domácí půdě porazil houževnatě hrající Třinec 2:0. Zároveň severomoravského soupeři vrátil podzimní porážku. Po bezbrankovém prvním dějství zápas rozhodl dvěma brankami Augusto Batioja. V jihlavské sestavě se objevilo pět fotbalistů dorosteneckého věku.
12.5.S Fanklubem do PlzněDavid ZemanFanklub FC Vysočina tradičně pořádá výjezd na další venkovní utkání. Tentokrát do Plzně, kde hrajeme v pondělí 18.5. v 18:00. Sraz je stanoven na 14:15 v hospůdce Na Růžku, která se nachází vedle areálu Na Stoupách. Cena výjezdu činí 130Kč pro členy Fanklubu a 150Kč pro ostatní, cena neobsahuje vstupenku na utkání. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu zeman.david@psj.cz, popřípadě na telefonním čísle 732 770 383.
12.5.Fulnek, Tlustý a Kotnour trénovali s žáky A.F.C. HumpolecMiroslav FuksDva týmy přípravek A.F.C. Humpolec dnes absolvovaly velmi netradiční tréninkové jednotky. Už při úvodním rozcvičení na parádně připravené trávě humpoleckého areálu bylo na chlapcích znát velké natěšení na nadcházející chvíle. Dočkali se. Před půl pátou se do jejich tréninku zapojila trojice prvoligových fotbalistů FC Vysočina – Petr Tlustý, Jakub Fulnek a Jan Kotnour.
12.5.Jak jsou na tom zranění Ondřej Šourek a Matúš Marcin?Miroslav FuksPo velkou část jarní části scházejí v kádru FC Vysočina pro zápasy v SYNOT lize. Zatímco ofenzivní fotbalista Matúš Marcin stihl zasáhnout do čtyř jarních duelů, tak zkušený stoper Ondřej Šourek definitivně zůstane jen u šesti podzimních startů. Jak vypadá jejich současný zdravotní stav?
13.5.U19: Boleslav nechala tři body v JihlavěJIH - MBA 2:1, 36.kolo | David ZemanStarší dorost nezačal utkání s Boleslaví příliš aktivně, ale přesto šla Vysočina do vedení gólem Sargsyana. Hostům se podařilo ve druhém poločase vyrovnat, ale vítězství na stranu jihlavských mladíků strhl v 69. minutě Vedral. Uktání tak skončilo 2:1 (1:0).