Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2000 vyšly tyto články:

22.6.Rok 2000 - rok postupů!RedakceFotbalový ročník 1999/2000 skončil a my můžeme v klidu bilancovat. Maximalistické odhady hovořili před startem jarní části o postupu čtyř celků FC PSJ. Nakonec se nepodařil pouze postup dorostenců, kteří měli na dosah návrat do celostatní ligy. V závěru se však museli sklonit před Synotem Uherské Hradiště, který k postupu výše udělal opravdu maximum... Druhé místo svěřenců Tomáše Jansy však rozhodně není zklamáním a předvedená hra mužstva a celé řady jednotlivců (Vaculík, Vojtíšek, Malínek, Vácha, Maňhal, Mazač...) je opravdovým příslibem do budoucnosti. Mladší dorostenci v paralelní soutěži obsadili 5. příčku. Záloha dorostu postupové ambice nenaplnila a skončila v I. třídě na 3. místě tabulky.
21.6.Vše je jinak! Postupujeme! NH Ostrava se nepřihlásila!RedakceJeště ani nestačily oschnout slzy jihlavských fotbalových fanoušků a může nastat velká a zcela nečekaná radost. Druholigová NH Ostrava se z finančních důvodů nepřihlásila do soutěže, padla i eventualita s přestěhováním tohoto klubu do Nového Jičína a otevřela se tak možnost druhému klubu v pořadí MSFL - FC PSJ Jihlava! Management klubu nečekanou nabídku samozřejmě využil a přihlásil se do II. ligy. Jihlava tak má poprvé v historii druhou nejvyšší fotbalovou soutěž, kterou zahájí pod novým názvem FC Vysočina Jihlava a.s. již 30. července!
21.6.Trenér Tibor Duda odvolánRedakceVe druhé nejvyšší domácí soutěži už Jihlavu nepovede trenér Tibor Duda. “Končím, protože jsme vzájemně neprodloužili smlouvu," uvedl kouč. Jeho slova potvrdil i ředitel FC PSJ Jihlava Zdeněk Tulis. “Pan Duda nebyl z funkce trenéra odvolán, pouze jsme nevyužili práva opce v jeho smlouvě - ta mu končí k 30.6. 2000. Co se týče nových koučů - máme už představy o určitých jménech, z nichž vybíráme." Mluví se zejména o jménech exdrnovického asistenta Josefa Kolečka a Miloslava Machálka, který trénoval v LeRKu Prostějov.
20.6.Prvotní je ekonomická stabilita klubuRedakcePřes výborně rozehranou podzimní část sezóny se fotbalistům FC PSJ Jihlava do II. ligy postoupit nepodařilo a dosáhli “pouze” na historické 2. místo, přestože v určitých fázích soutěže činil jejich náskok před pronásledovateli i osm bodů. Jarní finiš skvěle vyšel nováčkovi z Holice, o jejíž překvapivém postupu nakonec při rovnosti bodů rozhodlo skóre ze vzájemného utkání… O zhodnocení skončené sezóny jsme požádali ředitele klubu Ing. Zdeňka Tulise.
 
Historie
Aktuálně

Vysočina bude v Opavě bojovat o vítěznou tečku za nevydařeným ročníkem

S Opavou jsme fotbalový ročník 2023/24 plni očekávání v červenci zahajovali a na stadiónu tohoto slezského klubu jej budeme v sobotu 25. května od 17:00 hodin končit. Dopíšeme příběh sezóny, jejíž první polovina vzbudila takřka postupovou naději, ovšem jarní odvety zůstaly hluboko za očekáváním. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu