V srpnu 2004 vyšly tyto články:

15.8.FC Vysočina zahájila prodej permanentek na novu sezónu!RedakcePočínaje pondělím 26. července zahájila druholigová FC Vysočina předprodej permanentních vstupenek pro nadcházející fotbalovou sezónu 2004/2005.
20.8.Na hostování přichází Radek SionkoRedakceDruholigová Vysočina Jihlava se rozhodla posílit post defenzivního záložníka, který byl oslaben odchodem Karla Večeři do Brna, a na půlroční hostování získala osmadvacetiletého Radka Sionka (20.1.1976), bratra známého reprezentanta a hráče vídeňské Austrie Libora Sionka.
27.8.Útok FC Vysočina posílí brněnský Pavel SimrRedakceK dnešnímu druholigovému utkání na horké půdě v Prachaticích odjedou fotbalisté FC Vysočina s novou posilou do útoku. Jako další součást kompenzace přestupu Karla Večeři do 1.FC Brno přichází na půlroční hostování talentovaný útočník Pavel Simr (6.7.1983). Ten by měl nahradit stále zraněného kanonýra Tomáše Kaplana a zároveň zvýšit konkurenci v jihlavském útoku.

Simr je odchovancem brněnské Moravské Slávie, odkud se v roce 1996 přesunul do tehdejšího Boby Brno. Na svém kontě již má dva prvoligové starty. Výrazně na sebe upozornil hned ve druhém kole letošního ročníku II. ligy, když v Kunovicích za brněnskou juniorku vstřelil dvě branky.