10.06.2008, Miroslav Fuks

McDonald´s Cup: Jihlava třetí!

McDonald´s Cup: Jihlava třetí!Žákovské týmy FC Vysočina letošní nesmírně úspěšnou sezónu završili třetím místem na 11. ročníku největšího fotbalového turnaje pro žáky 4. a 5. tříd základních škol - McDonald´s Cupu. Reprezentanti ZŠ Evžena Rošického v domácím prostředí prohráli pouze jednou a to v semifinále proti pozdějším vítězům z Brna. V boji o 3. pozici po penaltovém rozstřelu zdolali žáčky Slavie Praha. Na velmi dobrém 8. místě skončili žáci Humpolce.

 
„S konečným umístěním jsme velice spokojeni. Po dvou čtvrtých místech z předchozích ročníků jsme konečně dosáhli na medailové umístění. Celý turnaj byl kluky velkým zážitkem a my jsme rádi, že na něm dosáhli cenného úspěchu,“ řekl k jihlavskému umístění trenér sportovních tříd FC Vysočina Pavel Tvarůžek.

Tým ZŠ E. Rošického: Steinbauer – Klíma, Hekerle, M.Šerý, Sargsyan, Vedral, Vomela, Parma, Časta, Šrámek. Trenér: Karel Fencl.

Kompletní výsledky dvoudenního turnaje najdete ZDE.

Bohatou fotodokumentaci pak TADY.

 
Aktuálně

Kučera: Tým šel za otočením zápasu a tříbodovým ziskem

Netradiční velikonoční ligový zápas nabídl před televizními kamerami za krásného počasí zajímavou podívanou, tři branky, dobrou diváckou kulisu a hlavně další důležité vítězství FC Vysočina. Jak pondělní klání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY viděli jeho aktéři? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu