21.12.2020, Miroslav Fuks

Program zimní přípravy FC Vysočina

Program zimní přípravy FC VysočinaFotbalisté FC Vysočina si po předlouhé podzimní sezóně užívají zasloužené dovolené. Zároveň se však individuálně připravují, aby byli stoprocentně nachystaní na start zimní přípravy. První tým se znovu sejde v pondělí 11. ledna 2021, čímž se rozběhne náročný zimní blok s množstvím tréninků a zápasů.

 

Už ve čtvrtek 7. ledna jihlavští fotbalisté absolvují nezbytné funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Vlastní zimní příprava bude probíhat v domácím prostředí, kde hráči FCV mohou využít kvalitních tréninkových podmínek, dobře připravených terénů, umělé trávy v areálu Na Stoupách a posilovny na stadiónu.

Do první zimní prověrky mančaft nastoupí v sobotu 16. ledna, kdy se v Jihlavě představí třetiligový Sokol Živanice. Další dva přípravné termíny jsou zatím předmětem jednání klubů. Ve středu 27. ledna na jihlavské umělce nastoupí třetiligový SFK Vrchovina a poslední lednovou sobotu Vysočina nastoupí ve Vlašimi. V dalších týdnech jsou jisté duely s Velkým Meziříčím, Viktorií Žižkov a Chrudimí.

Boje v jarní FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE by měly znovu propuknout v pátek 5. března, kdy Jihlava hostí Vyšehrad.

Pravidelně aktualizovaný program zápasů týmů FC Vysočina v zimní přípravě najdete TADY

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Nebyli jsme spokojení s výkonem v prvním poločase

Úvodní zimní prověrka FC Vysočina proti SK Líšeň nabídla dvě výrazně odlišné sestavy a též dva různé poločasové výkony. Jasně to dokládá pozápasové hodnocení z úst jihlavského kouče Aleše Křečka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu