29.04.2009, Miroslav Fuks

Marko: „Každý zápas je důležitý, vždy jde o tři body“

Marko: „Každý zápas je důležitý, vždy jde o tři body“Kouč FC Vysočina Karol Marko v pátek povede své svěřence do domácího souboje proti 1.HFK Olomouc. S ohledem na druholigový finiš a postavení obou celků v tabulce lze mluvit o zvýšeném významu tohoto utkání, s čímž však trenér nesouhlasí: „V ligové soutěži je důležitý každý duel. Bez rozdílu jde vždy o tři body.“

 
Vnímáte ho jako možnost nápravy reputace u fanoušků?

Ti praví a opravdoví fanoušci musí stát za svým týmem za všech okolností. Žádný tým se v dlouhodobé soutěži nevyhne výpadkům. Včera jsem na Slovensku komentoval utkání Barcelony, na níž je v současné době patrný určitý herní útlum. Nedobré období prožívá i pražská Slavia. Určitou krizi jsem očekával i u svého mužstva. Je to logické a přirozené.

Určitě lze říci, že zápas v Mostu naznačil zlepšení...

Náš výkon v Mostu byl kvalitní, ale rozhodně ne bez chyb. Vinou neproměnění tří vyložených šancí jsme bohužel ztratili dva body. Zápas určitě naznačil zlepšení naší hry, lepší koncentraci hráčů na fotbal a velké odhodlání celého mužstva.

Jaký je zdravotní stav mužstva?

Krom Cihláře, který je po operaci slepého střeva, je tým zdravotně v pořádku. Pro jednozápasový trest za čtyři žluté karty bude scházet Lovětínský.

Co říci ke kvalitám HFK Olomouc?

Jde o nepříjemný o záchranu bojující tým. Disponuje kvalitní defenzívou, velmi dobrými rychlými protiútoky a nebezpečným zahráváním standardních situací. Jeho poslední výsledky jsou pro nás určitě výstrahou.

 
Související
Média
Aktuálně

Starší dorost do přípravy vstoupil dvojzápasem proti Dynamu

Početný kádr staršího dorostu dnes sehrál první duely letní přípravy. Namixované sestavy se v dvojzápase střetly s výběry Dynama České Budějovice. V úvodním zápase Vysočina nestačila 5:1 (3:0), když jedinou branku zaznamenal Adam Savi, a ve druhém byla naopak lepší Jihlava v poměru 0:2 (0:1) po trefách Adama Krejčího a Vojtěcha Doška. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu