29.04.2009, Miroslav Fuks

Marko: „Každý zápas je důležitý, vždy jde o tři body“

Marko: „Každý zápas je důležitý, vždy jde o tři body“Kouč FC Vysočina Karol Marko v pátek povede své svěřence do domácího souboje proti 1.HFK Olomouc. S ohledem na druholigový finiš a postavení obou celků v tabulce lze mluvit o zvýšeném významu tohoto utkání, s čímž však trenér nesouhlasí: „V ligové soutěži je důležitý každý duel. Bez rozdílu jde vždy o tři body.“

 
Vnímáte ho jako možnost nápravy reputace u fanoušků?

Ti praví a opravdoví fanoušci musí stát za svým týmem za všech okolností. Žádný tým se v dlouhodobé soutěži nevyhne výpadkům. Včera jsem na Slovensku komentoval utkání Barcelony, na níž je v současné době patrný určitý herní útlum. Nedobré období prožívá i pražská Slavia. Určitou krizi jsem očekával i u svého mužstva. Je to logické a přirozené.

Určitě lze říci, že zápas v Mostu naznačil zlepšení...

Náš výkon v Mostu byl kvalitní, ale rozhodně ne bez chyb. Vinou neproměnění tří vyložených šancí jsme bohužel ztratili dva body. Zápas určitě naznačil zlepšení naší hry, lepší koncentraci hráčů na fotbal a velké odhodlání celého mužstva.

Jaký je zdravotní stav mužstva?

Krom Cihláře, který je po operaci slepého střeva, je tým zdravotně v pořádku. Pro jednozápasový trest za čtyři žluté karty bude scházet Lovětínský.

Co říci ke kvalitám HFK Olomouc?

Jde o nepříjemný o záchranu bojující tým. Disponuje kvalitní defenzívou, velmi dobrými rychlými protiútoky a nebezpečným zahráváním standardních situací. Jeho poslední výsledky jsou pro nás určitě výstrahou.

 
Související
Média
Aktuálně

Jan Staněk: Chceme těžit z podzimní sehranosti týmu

Podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dopsala svůj šestnáctizápasový příběh. FC Vysočina se vyrovnal se smolnou baráží o postup i letními změnami v kádru a znovu potvrdil roli jednoho z favoritů na postup. Tým se od počátku druholigové soutěže držel v čele tabulky a nakonec přezimuje na příjemném 2. místě tabulky se ziskem 32 bodů. Znamená to... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu