19.12.2009, Miroslav Fuks

Vysočina registruje velký zájem o Tecla a Vydru

Vysočina registruje velký zájem o Tecla a VydruJihlavští fotbalisté si nyní užívají zasloužené dovolené, ovšem vedení klubu v žádném případě nezahálí. Probíhá množství jednání směrem k doplnění kádru a zároveň klub registruje řadu nabídek na své kmenové hráče. „Největší zájem ze strany českých i zahraničních klubů registrujeme o mladé útočníky Stanislava Tecla a Matěje Vydru. Konkrétnější jednání mezi kluby budou probíhat v příštím týdnu,“ uvedl František Vaculík, zástupce majoritního vlastníka klubu.

 

„Rozhodně nejsme v situaci, že bychom hráče museli prodávat a stejně tak žádná jednání neiniciujeme. Pro všechny naše fotbalisty však platí, že jsme připraveni naslouchat zájmu špičkových českých či zahraničních klubů. V případě nabídky, která bude atraktivní a perspektivní pro hráče i klub, lze uvažovat o dohodě. V současné době není žádný transfer mezi kluby uzavřen a schválen,“ snaží se předejít spekulacím fanoušků či médií František Vaculík.

 
Aktuálně

Jan Staněk: Chceme těžit z podzimní sehranosti týmu

Podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dopsala svůj šestnáctizápasový příběh. FC Vysočina se vyrovnal se smolnou baráží o postup i letními změnami v kádru a znovu potvrdil roli jednoho z favoritů na postup. Tým se od počátku druholigové soutěže držel v čele tabulky a nakonec přezimuje na příjemném 2. místě tabulky se ziskem 32 bodů. Znamená to... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu