19.12.2009, Miroslav Fuks

Vysočina registruje velký zájem o Tecla a Vydru

Vysočina registruje velký zájem o Tecla a VydruJihlavští fotbalisté si nyní užívají zasloužené dovolené, ovšem vedení klubu v žádném případě nezahálí. Probíhá množství jednání směrem k doplnění kádru a zároveň klub registruje řadu nabídek na své kmenové hráče. „Největší zájem ze strany českých i zahraničních klubů registrujeme o mladé útočníky Stanislava Tecla a Matěje Vydru. Konkrétnější jednání mezi kluby budou probíhat v příštím týdnu,“ uvedl František Vaculík, zástupce majoritního vlastníka klubu.

 

„Rozhodně nejsme v situaci, že bychom hráče museli prodávat a stejně tak žádná jednání neiniciujeme. Pro všechny naše fotbalisty však platí, že jsme připraveni naslouchat zájmu špičkových českých či zahraničních klubů. V případě nabídky, která bude atraktivní a perspektivní pro hráče i klub, lze uvažovat o dohodě. V současné době není žádný transfer mezi kluby uzavřen a schválen,“ snaží se předejít spekulacím fanoušků či médií František Vaculík.

 
Aktuálně

Na domácí zápasy nově otevřeme DĚTSKOU FANZÓNU!

Navštěvují vaše děti domácí zápasy FC Vysočina? Baví je fotbal? Nebaví je ale sedět s vámi mezi dospělými? My zařídíme, aby si fotbal užily na maximum v rámci nově vytvořené DĚTSKÉ FANZÓNY! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu