01.06.2011, Miroslav Fuks

FC Vysočina partnerem turnaje žáků základních škol

FC Vysočina partnerem turnaje žáků základních školFC Vysočina se stal partnerem a spoluorganizátorem tradičního turnaje v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava. Jeho kvalifikační kolo proběhlo pod názvem FC Vysočina Cup ve středu 1. června na umělé trávě v areálu Na Stoupách v Jihlavě. Turnaj byl zároveň zařazen do programu mezinárodní fotbalové federace UEFA „Fotbal pro všechny – Grassroots day“.

 

Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina. Na programu dnešního kvalifikačního kola bylo odehrání dvou skupin, v nichž celkem startovalo 14 základních škol. Do finálového klání, které je na programu v témže areálu v úterý 7. června, postoupila šestice nejlepších – jihlavské základní školy E.Rošického, Demlova a Seifertova, dále pak základní školy z Luk nad Jihlavou, Dušejova a Velkého Beranova.

„Cílem našeho zapojení do turnaje bylo pozdvihnout jeho zviditelnění a atraktivitu pro jeho účastníky. Nejlepší týmy se díky našim partnerům mohou těšit na hodnotné ceny, pro všechny zúčastněné jsme zajistili pitný režim během turnaje a finalisty příští úterý jistě velice potěší možnost sehrát utkání proti prvnímu týmu FC Vysočina. Naši hráči poté budou k dispozici pro autogramy a společně s ředitelem Zdeňkem Tulisem a trenérem Josefem Vrzáčkem nebudou chybět u slavnostního vyhlášení výsledků,“ řekl více k turnaji tiskový mluvčí FC Vysočina Miroslav Fuks.

Doplňme, že konání FC Vysočina Cupu sponzorsky podpořily firmy INA SPORT – HUMMELL a Sodo Duo z Nové Vsi u Chotěboře.

  • fotografie z kvalifikace naleznete ZDE.

 
Aktuálně

Vysočina dnes vykročila do letní přípravy

Fotbalisté FC Vysočina dnes vykročili do letního přípravného drilu. Trenérovi Radimu Kučerovi se hlásili všichni avizovaní hráči, kteří hned na úvod v letním parnu dostali díky dvoufázovému tréninku pořádně do těla. Scházeli pouze odchovanec Radek Matulka, kterého bohužel čeká operační zákrok na kolenu, a též Mohamed Tijani, jenž se po dovolené k... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu