01.06.2011, Miroslav Fuks

FC Vysočina partnerem turnaje žáků základních škol

FC Vysočina partnerem turnaje žáků základních školFC Vysočina se stal partnerem a spoluorganizátorem tradičního turnaje v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava. Jeho kvalifikační kolo proběhlo pod názvem FC Vysočina Cup ve středu 1. června na umělé trávě v areálu Na Stoupách v Jihlavě. Turnaj byl zároveň zařazen do programu mezinárodní fotbalové federace UEFA „Fotbal pro všechny – Grassroots day“.

 

Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina. Na programu dnešního kvalifikačního kola bylo odehrání dvou skupin, v nichž celkem startovalo 14 základních škol. Do finálového klání, které je na programu v témže areálu v úterý 7. června, postoupila šestice nejlepších – jihlavské základní školy E.Rošického, Demlova a Seifertova, dále pak základní školy z Luk nad Jihlavou, Dušejova a Velkého Beranova.

„Cílem našeho zapojení do turnaje bylo pozdvihnout jeho zviditelnění a atraktivitu pro jeho účastníky. Nejlepší týmy se díky našim partnerům mohou těšit na hodnotné ceny, pro všechny zúčastněné jsme zajistili pitný režim během turnaje a finalisty příští úterý jistě velice potěší možnost sehrát utkání proti prvnímu týmu FC Vysočina. Naši hráči poté budou k dispozici pro autogramy a společně s ředitelem Zdeňkem Tulisem a trenérem Josefem Vrzáčkem nebudou chybět u slavnostního vyhlášení výsledků,“ řekl více k turnaji tiskový mluvčí FC Vysočina Miroslav Fuks.

Doplňme, že konání FC Vysočina Cupu sponzorsky podpořily firmy INA SPORT – HUMMELL a Sodo Duo z Nové Vsi u Chotěboře.

  • fotografie z kvalifikace naleznete ZDE.

 
Aktuálně

Vysočina se těší na páteční magnet kola proti Zbrojovce Brno

Nadcházející 9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídne jasný magnet. V pátek 20. září od 18:00 hodin je v Jihlavě na programu atraktivní utkání aspirantů na postup a derby duel FC Vysočina vs. Zbrojovka Brno! Důležitou bitvu o „šest“ bodů byste si rozhodně neměli nechat ujít! Přijďte Vysočinu podpořit! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu