25.07.2011, David Zeman

Člen Fanklubu může být s týmem na lavičce i na tréninku

Člen Fanklubu může být s týmem na lavičce i na tréninkuČlenství ve Fanklubu FC Vysočina může přinést i další zajímavé výhody. Dva vylosovaní členové Fanklubu dostanou atraktivní příležitost dostat se ještě blíže svým oblíbencům.

 

Ve hře bude možnost absolvovat jednu tréninkovou jednotku s „áčkem" FC Vysočina a též se opakování dočká akce „Fanoušek na lavičce" během domácího mistrovského utkání!
Oba výherci budou vylosováni z členů Fanklubu a losování proběhne přímo na hrací ploše při druhém domácím utkání proti Ústí nad Labem. Vylosováni budou i dva náhradníci, v případě, že by výherci například neměli o svou výhru zájem.
Chcete se tedy stát skutečnou součástí týmu? Tato možnost se vám jako členovi Fanklubu FC Vysočina nabízí!

Jedna z dalších velkých výhod členství jsou výrazně zlevněné permanentní vstupenky na novou sezónu. Zatímco standardní cena permanentní vstupenky činí 750,- Kč (pro permanentkáře z minulé sezóny 700,- Kč), tak pro „Fanklubáky" představuje pouze 500,- Kč, společně s členským příspěvkem Vás tedy členství a permice přijde na 700,- Kč, tedy stejně jako cena pro permanentkáře z minulé sezóny, ovšem s tím rozdílem, že budete členy fanklubu a budete tak moci čerpat všechny jeho výhody.

Jak se stát členem Fanklubu?

Stávající člen: k prodloužení členství je nutné zaplatit příspěvek na novou fotbalovou sezónu ve výši 200 Kč.
Nový člen: členy Fanklubu se samozřejmě můžete stát, aniž by jste potřebovali permanentku, stačí vyplnit přihlášku (fotografie není vyžadována) a zaplatit roční příspěvek, který činí pro nadcházející ročník 2011/12 pouze 200 Kč. Takto můžete učinit dotazem na e-mail: fanklub.vysocina@seznam.cz, přičemž poté vám přihláška do Fanklubu přijde elektronicky ve formátu Word. Vyplnit přihlášku můžete také ve fanshopu pod novou tribunou, popřípadě tak lze učinit i v předprodeji permanentních vstupenek každé pondělí a čtvrtek v sídle klubu, kde po zaplacení a vyplnění přihlášky máte okamžitě nárok na slevněnou permanentku.
Každému členovi bude vystavena kartička Fanklubu, kterou si bude moci vyzvednout na prvním utkání sezóny ve fanshopu a bude se jí moci prokazovat pokaždé, když bude chtít využít její výhody.

Chcete se tedy dostat ke svému klubu a svým oblíbencům blíže, mít určitá privilegia, výhody, ale především se stát součástí týmu?

Neváhejte a staňte se členy fanklubu!

 
Aktuálně

FC Vysočina udělena licence pro soutěžní ročník 2019/20

Našemu klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. byla dne 12. června 2019 udělena licence k účasti v profesionálních fotbalových soutěžích v ročníku 2019/2020. Zásadní překážkou pro získání licence byla skutečnost, že jeden z akcionářů klubu byl v insolvenci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu