11.12.2012, David Zeman

Nadělte svým blízkým pod stromeček FC Vysočina

Nadělte svým blízkým pod stromeček FC VysočinaVánoce již klepou na dveře a jedním z vítaných dárků, kterým obdarujete své blízké, může být i suvenýr z rozšířeného sortimentu FC Vysočina. V něm si nyní vyberou všichni, od nejmenších až po dospělé. A jaká lákadla Fanshop FC Vysočina aktuálně nabízí?

 

Možná největší radost by pod stromečkem mohla udělat permanentka na jarní klíčové boje v Gambrinus lize. Tato místenková celosezónní vstupenka, s níž odpadají fronty u pokladen či vstupu na stadión, je k mání za 700 Kč a zahrnuje v sobě vstup na 8 jarních duelů a též na případné domácí zápasy v Poháru České pošty. S koupí permanentky si zároveň zajistíte její přednostní nákup a zvýhodněnou cenu na další ročník. Navíc budete zařazení do slosování pro poločasové soutěže během domácích zápasů.

Úplnou novinkou v sortimentu suvenýrů je nástěnný kalendář FC Vysočina, který by měl mít na zdi každý fanoušek klubu. Měsíční kalendář formátu A2 je k dostání za pouhých 150 Kč. Další nezbytnou výbavou pořádného fanouška by měla být nová klubová trička, která jsou k dostání za 250 Kč a za 230 Kč pro členy Fanklubu. Jednou z novinek je i originální značkové tričko Hummel, které používají hráči A-týmu při rozcvičování na utkání.

Samozřejmostí je i mikina pro fanoušky s kapucí, kterou si můžete zakoupit za 600 Kč, členové Fanklubu tuto mikinu dostanou za zlevněnou cenu 550 Kč. A když už jsme u zimní „výbavy“, tak samozřejmě nesmíme přehlédnout módní zimní čepici, jíž je možné pořídit za 190 Kč a 170 Kč pro „Fanklubáky“.

Tradiční výbavou všech fanshopů jsou samozřejmě klubové šály, kterých FC Vysočina nově nabízí v rozšířené paletě. Konkrétně se jedná o klasickou žlutou „fanouškovskou“ šálu, která je k dispozici za skvělou cenu 160 Kč a 140 Kč. Všechny příznivce jistě potěší i šály s motivem Standy Tecla a Jaromíra Blažka, které mají shodnou cenu a to 200 a 180 Kč.

Ani letos jsme nezapomněli na ty nejmenší a radost vašim ratolestem můžete udělat například trikem nebo hrníčkem s  Ježourem. V brzké době ještě bude dětský sortiment rozšířen o dětskou šálu a dětskou čepici s naším oblíbeným maskotem.

Není ani snad třeba dodávat, že připraveny jsou pro vás i celotištěné dresy FC Vysočina, které jsou k dostání za 650 a 600 Kč, za stejnou cenu je k dispozici i oranžový dres Jaromíra Blažka.

Fanshop bude před Vánoci otevřen v těchto termínech: čtvrtek 6.12., úterý 11.12., čtvrtek 13.12., úterý 18.12. a čtvrtek 20.12. - vždy od 13:00 do 17:00 hodin.

Zároveň je možné využít i objednávky na dobírku na e-mailové adrese fanshop@fcvysocina.cz.

 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu