03.03.2014, Miroslav Fuks

Masopust a Kolář odjeli na reprezentační srazy

Masopust a Kolář odjeli na reprezentační srazyDvojice mladých fotbalistů FC Vysočina na počátku tohoto týdne opustila Jihlavu a zamířila na srazy reprezentačních týmů. Týká se to krajního záložníka Lukáše Masopusta, kterého s českým týmem U21 čeká ve středu 5. března přípravný duel proti Norsku, a gólmana Marka Koláře, jenž dostane první příležitost v reprezentačním výběru U18. Ten ve dnech 2. – 5. března absolvuje soustředění v Otrokovicích.

 

Doplňme, že kouč reprezentace U21 Jakub Dovalil zařadil mezi náhradníky svého výběru defenzivní hráče Adama Jánoše a Jana Mikulu. Ve stejné roli se ocitl i útočník Matúš Marcin pro přípravné utkání slovenské U21 v Turecku.

Zpětně připomeňme i reprezentační zářezy útočníka Jiřího Klímy a defenzivního hráče Davida Štěpánka, kteří 17. a 20. února nastoupili ke dvěma přípravným duelům českého výběru U17 na půdě Walesu.

Gólman Marek Kolář

 
Aktuálně

Procházka: Máme toho v herním projevu hodně co zlepšovat

Důležité dorostenecké boje se z pohledu FC Vysočina odehrávají nejen MSFL. O ligu níže o postup bojuje též starší dorost B. Jak se tento úkol po polovině soutěžního ročníku daří plnit? Na to jsme se zeptali trenéra týmu Pavla Procházky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu