10.07.2006, Miroslav Fuks

Vysočina na soustředění testuje útočníka Traxla

Na nymburské soustředění s Vysočinou odjel v rámci testů i třiadvacetiletý útočník Zdeněk Traxl (roč. 1983). Tento odchovanec blanenské kopané v dorosteneckém věku nastupoval i v dresu FC Vysočina a aktuálně je kanonýrem nováčka divize MKZ Rájec - Jestřebí. Mimochodem se jedná o nejlepšího fotbalistu okresu Blansko za rok 2005.

 
"V současné době se zaměřuji na angažování kvalitního a zkušeného útočníka. Jednání jsou na dobré cestě a věřím, že budou brzy dotažena," informoval nás dále ředitel klubu Zdeněk Tulis. "Brněnský Libor Baláž, o kterého máme též zájem, se ještě nerozhodl a zvažuje i nabídku prvoligových Českých Budějovic."

V rámci soustředění se rozhodne i o dalším angažování slovenského levonohého hráče Jána Ovšianika. V Nymburku s týmem pobývá i Marek Zúbek, o jehož dalším osudu rozhodne 28.7. arbitrážní soud.

 
Aktuálně

U16 na All Stars Cupu: velmi dobré 10. místo!

Mladší dorostenci FC Vysočina se ve dnech od 14. do 16. června po dvou letech znovu představili na prestižním mezinárodním turnaji All Stars Cup. V obrovské konkurenci se v Praze rozhodně neztratili a při měření sil proti špičkovým světovým klubům zanechali velmi dobrý dojem. Po úvodních dnech jim jen těsně unikl postup do finálové osmičky a... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu