05.01.2016, Miroslav Fuks

V pondělí zimní blok zahájila i juniorka

V pondělí zimní blok zahájila i juniorkaV pondělí 4. ledna odstartovala zimní příprava nejen prvnímu týmu dospělých, ale i juniorce. Tým trenéra Josefa Vrzáčka se sešel v počtu 19 hráčů. Z „áčka“ se s týmem připravuje David Klusák, navíc se k němu připojili i dorostenci Beseda, Pěnkava, Bajer a Šimončič.

 

„Už v průběhu podzimu náš kádr opustil defenzivní hráč Zábrodský, který odešel studovat vysokou školu. Naplno s námi zatím netrénuje mladík Bajer, jenž má zdravotní problémy, a zatím pouze individuálně se připravuje stoper Pedro, u něhož po plastice křížového vazu očekáváme plný návrat na trávníky nejdříve v březnu. S tím, že by se k našemu kádru připojil útočník Přeučil, nepočítáme, neboť se nyní dolaďuje jeho působení v jiném klubu, pravděpodobně ve II. lize. Kádr v současné podobě ještě dozná řady změn a jistě jej ovlivní i vývoj v „áčku“. Reálný je odchod středního záložníka Spirkoskiho, pro kterého by sportovní vedení klubu ráno nalezlo hostování ve II. lize,“ okomentoval změny v hráčském kádru trenér juniorky Josef Vrzáček.

„V tomto týdnu absolvujeme osm tréninkových jednotek. První přípravný duel sehrajeme nejdříve v příštím týdnu, neboť v zimní přípravě na úvod preferuji zvládnutí větší části tréninkové zátěže bez herního vytížení. Na počátku února nás čeká pětidenní soustředění v Mikulově. Kolotoč duelu Juniorské ligy se znovu rozjede 21. února,“ doplnil informace Vrzáček.

Aktuální kádr juniorky pro zimní přípravu:

Brankáři: Kolář, Soukup

Obránci: Hron, Klusák, Kriegsmann, Mlakić, Pedro, Rychetník, Ujčík, Beseda

Záložníci: Fiala, Spirkoski, Šerý, Vitásek, Šimončič, Bajer

Útočníci: Duba, Maruš, Pěnkava

 
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu