M-soft
 
03.08.2017, Miroslav Fuks

V neděli: nanuky pro děti, kvíz o ceny či poločasová soutěž!

V neděli: nanuky pro děti, kvíz o ceny či poločasová soutěž!Přijďte v neděli podpořit fotbalisty FC Vysočina v důležitém duelu proti Slovácku! Váš tým od 16:00 hodin potřebuje vaši pomoc v domácí premiéře nového ročníku HET ligy! Těšit se můžete nejen vypjaté fotbalové utkání, ale připravili jsme i něco navíc! Pro prvních 200 dětí budou zdarma připraveny nanuky, vyplnit můžete kvíz o zajímavé ceny a v poločasové přestávce tradičně nebude chybět soutěž na hrací ploše!

 

Prvních 200 dětí, které na stadión dorazí v doprovodu rodičů, obdrží u obou hlavních vstupů (od Icomu a od základní školy) speciální očíslované kupóny na odběr nanuků. Ty v parném odpoledni jistě přijdou vhod! Budou vydávány centrálně ve stánku Xanadu Catering – v pergole na „náměstíčku“ za horním rohovým objektem.

Ani dospělí u vstupů nezůstanou zkrátka, neboť jim bude nabídnut vytištěný soutěžní kvíz, jenž bude obsahovat čtyři jednoduché otázky. Vyplněné kvízy odevzdávejte ve Fanshopu v průběhu zápasu. Ze správných odpovědí budou následující den vylosováni dva výherci, kteří se mohou těšit na opravdu hodnotné ceny – kupón v hodnotě 1.000 Kč na konzumaci v Restaurantu Tři knížata a též na kupón v částce 400 Kč na konzumaci v restauraci Spartak.

V poločasové přestávce samozřejmě nemůže chybět tradiční poločasová soutěž ve střelbě na napnutou plachtu s otvory. Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Aleš Janovský, Adriana Křížová a Jiří Kabelka, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B3 – řada 3 – sedadlo 11, sektor B3 – řada 8 – sedadlo 11, sektor B4 – řada 7 – sedadlo 22, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 22. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.

Doplňujeme veškeré informace o prodeji vstupenek na nedělní souboj proti Slovácku – ZDE.

 
Související
Aktuálně

Juniorka přípravu završila výhrou nad Starou Říší

Juniorský FC Vysočina se dnes dočkal posledního přípravného duelu před startem své ligové soutěže. Na hřišti divizní Staré Říše dokázal nastřílet čtyři branky, když se dvakrát trefil testovaný polský útočník Przemyslaw Kita a po jedné brance přidali Matěj Votava a Tomáš Lorenc. Bohužel, jihlavská obrana neměla svůj den, tudíž se zrodila těsná... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu