03.08.2017, Miroslav Fuks

V neděli: nanuky pro děti, kvíz o ceny či poločasová soutěž!

V neděli: nanuky pro děti, kvíz o ceny či poločasová soutěž!Přijďte v neděli podpořit fotbalisty FC Vysočina v důležitém duelu proti Slovácku! Váš tým od 16:00 hodin potřebuje vaši pomoc v domácí premiéře nového ročníku HET ligy! Těšit se můžete nejen vypjaté fotbalové utkání, ale připravili jsme i něco navíc! Pro prvních 200 dětí budou zdarma připraveny nanuky, vyplnit můžete kvíz o zajímavé ceny a v poločasové přestávce tradičně nebude chybět soutěž na hrací ploše!

 

Prvních 200 dětí, které na stadión dorazí v doprovodu rodičů, obdrží u obou hlavních vstupů (od Icomu a od základní školy) speciální očíslované kupóny na odběr nanuků. Ty v parném odpoledni jistě přijdou vhod! Budou vydávány centrálně ve stánku Xanadu Catering – v pergole na „náměstíčku“ za horním rohovým objektem.

Ani dospělí u vstupů nezůstanou zkrátka, neboť jim bude nabídnut vytištěný soutěžní kvíz, jenž bude obsahovat čtyři jednoduché otázky. Vyplněné kvízy odevzdávejte ve Fanshopu v průběhu zápasu. Ze správných odpovědí budou následující den vylosováni dva výherci, kteří se mohou těšit na opravdu hodnotné ceny – kupón v hodnotě 1.000 Kč na konzumaci v Restaurantu Tři knížata a též na kupón v částce 400 Kč na konzumaci v restauraci Spartak.

V poločasové přestávce samozřejmě nemůže chybět tradiční poločasová soutěž ve střelbě na napnutou plachtu s otvory. Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Aleš Janovský, Adriana Křížová a Jiří Kabelka, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B3 – řada 3 – sedadlo 11, sektor B3 – řada 8 – sedadlo 11, sektor B4 – řada 7 – sedadlo 22, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 22. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.

Doplňujeme veškeré informace o prodeji vstupenek na nedělní souboj proti Slovácku – ZDE.

 
Související
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu