07.08.2017, Miroslav Fuks

Přestup Michala Pecháčka z Udine byl dotažen

Přestup Michala Pecháčka z Udine byl dotaženPravý obránce či záložník Michal Pecháček, který od počátku letní přípravy figuruje v kádru FC Vysočina, dnes mohl nastoupit v utkání Juniorské ligy na půdě Třince. Znamená to, že byl administrativně dotažen jeho přestup z italského Udine. Na hostování do třetiligových klubů naopak v uplynulých dnech zamířila trojice mladíků – Tomáš Duba, Marek Šerý a Dominik Pedro.

 

Útočník Tomáš Duba, který si dosud připsal čtyři starty v I. lize, už o víkendu debutoval v dresu Velkého Meziříčí. Středopolař Marek Šerý a stoper Dominik Pedro budou sbírat zkušenosti s dospělým fotbalem ve středočeském klubu SK Zápy v ČFL, která startuje během nadcházejícího víkendu.

Sportovní vedení FC Vysočina nyní usiluje o hostování levého obránce Miroslava Keresteše z Mladé Boleslavi. Tento osmadvacetiletý hráč slovenské národnosti, který v nejvyšší soutěži dosud nastoupil do 55 zápasů, se s jihlavským týmem připravuje již od soboty.

Michal Pecháček (nar. 14.4.1996) je odchovancem Slavie Praha. Jde o českého mládežnického reprezentanta, jenž v prosinci 2014 zamířil z Vršovic do Teplic. Už v lednu 2015 však odešel na hostování do italského Udine, které se později změnilo v přestup. Na podzim 2015 se Pecháček do Teplic vrátil ve formě hostování. V létě 2016 znovu zvolil působení v Česku, když přijal hostování v Příbrami. V podzimní části si připsal 10 prvoligových zápasů, ovšem jeho jarní využití zhatilo zranění. V létě 2017 zamířil na Vysočinu do týmu kouče Ivana Kopeckého. Během letní přípravy zasáhl do tří přípravných duelů.

 
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu