M-soft
 
27.08.2017, Redakce

Matrix club Jihlava: benefity, které dávají smysl

Matrix club Jihlava: benefity, které dávají smyslV současné době roste hodnota kvalitních zaměstnanců a tím se zvyšuje i poptávka firem po nich. Všichni si dobře uvědomují, že spokojený kvalitní zaměstnanec je tou nejcennější složkou společnosti a má smysl do něj investovat. Tím pádem roste význam zaměstnaneckých benefitů, které firmy jako přidanou hodnotu svým lidem nabízejí a zaměstnanci je vnímají jako důležitý prvek.

 

Benefity jsou dobrým nástrojem jak nejen nabídnout svým lidem něco navíc, ale také jak zvýšit jejich pracovní morálku a produktivitu. Existuje jich celá řada, ale jednoznačně nejefektivnější a nejlépe vnímané jsou ty do oblasti zdravého životního stylu. Zdravý životní styl je trendem, který má velice pozitivní vliv na pracovní výkony a zdraví zaměstnanců. Ti jsou pak spokojenější, zdravější, odolnější vůči nemocem a stresu. Mají více energie, jsou soustředěnější a mají vyšší pracovní nasazení.

Matrix club Jihlava, jako obchodní partner FC Vysočina Jihlava, nabízí firemním klientům široké spektrum benefitů pro jejich zaměstnance týkající se oblasti zdravého životního stylu, fitness a wellness. Nabídka je hodně různorodá, od firemního členství obsahující veškeré služby, přes permanentky do wellness, vstupy do vířivky až po cvičení se zaměstnanci přímo v sídle společnosti nebo procentní slevy pro zaměstnance. Benefity se týkají nejen pohybu, ale i teambuildingu a relaxace ve wellness. Vytvoření programu zaměstnaneckých benefitů přímo na míru každé společnosti je samozřejmostí.

Matrix club využívají už druhým rokem i fotbalisté FC Vysočina ke svojí sportovní přípravě, stejně jako k relaxu v tamní wellness části.

www.matrix-club.cz

 
Aktuálně

FCV na Bedřichově čeká zajímavá konfrontace proti Pardubicím

Fotbalisty FC Vysočina v sobotu 23. června čeká druhý přípravný duel letního bloku. Na stadiónu v jihlavské čtvrti Bedřichov nastoupí proti překvapení a 3. celku uplynulého ročníku FORTUNA:Národní ligy – FK Pardubice. Duel proti bývalému týmu kouče Martina Svědíka vypukne 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu