09.03.2019, Redakce

Manažerská akademie – propojení sportovní přípravy a vzdělávání

Manažerská akademie – propojení sportovní přípravy a vzděláváníManažerská akademie je soukromá střední odborná škola v Jihlavě. Již 26 roků je její náplní příprava kvalifikovaných pracovníků v obchodní činnosti, managementu a podnikání, v oblasti veřejnoprávní a mediální. Hlavní důraz se klade na znalosti v oblasti cizích jazyků, obchodu, logistiky, marketingu a informačních a komunikačních technologiích.

 

„Našim žákům nabízíme příznivé klima školy, individuální přístup. To je významná přednost, kterou u nás vyhledávají také mladí fotbalisté z FC Vysočina. Při vzdělávacím plánu se vychází vstříc jejich sportovnímu vytížení,“ sdělil Roman Vítů, ředitel školy.

Za dobu existence školy prošlo školní přípravou několik desítek mladých fotbalistů, např. Peška, Rozmahel, bratři Demeterové a další. Propojení Manažerské akademie a FC Vysočina zbavuje mladé sportovce obav ze studia, které propojují se svým sportovním úsilím.

Co nabízíme:

PRŮMYSLOVÁ EKONOMIKA A MANAGEMENT

Cílem studia je poskytnout žákům možnost získat  vzdělání zaměřené  na  podnikání  a  řízení  v  podmínkách  průmyslových firem  v  tuzemském  i  v  mezinárodním  prostředí.  Zvládnutí základního množství manažerských  znalostí  a  dovedností předurčuje  jejich  zařazení  na  pozice  středních  manažerů,  kde dochází k průniku oborů, např. v řízení technických, provozních, obchodních,  ale  i marketingových útvarů.

MEDIÁLNÍ KOMUNIKACE

Mediální komunikace je moderní obor  zaměřený  na  získání dovednosti  komunikace  s  veřejností,  mediální  komunikace, praktických jazykových znalostí, schopnosti pracovat s  informačními  a  komunikačními  technologiemi.  Klade důraz na osvojení zásad mluveného i psaného projevu, vystupování na veřejnosti, umění komunikace se sdělovacími prostředky. Seznamuje studenty s vývojovými trendy v Public Relations, principy marketingu,  psychologií  reklamy.

VEŘEJNOSPRÁVNÍ  ČINNOST

Jediný  obor  zaměřený  na  přípravu  plně  kvalifikovaných  pracovníků  pro  řízení  a  vedení  agend  v  působnosti  obcí,  měst, územních,  vyšších  územních,  ústředních  nebo  jiných  orgánů  státní  správy  a  samosprávy.  Další uplatnění  na  úřadech práce,  finančních,  sociálních  a  katastrálních  úřadech,  v  realitních  kancelářích,  v  advokátních,  právních  a  dalších  poradenských  službách,  příprava  pro  práci  u  policie  atd.

Více na www.mg-akademie.cz

 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu