26.02.2020, Miroslav Fuks

V pátek na ligovou generálku proti Ústí nad Labem

V pátek na ligovou generálku proti Ústí nad LabemZápasy proti Ústí nad Labem z hlediska FC Vysočina orámují fotbalový ročník 2019/20. Jihlava proti Severočechům do sezóny vstoupila a v závěru května s ním odehraje poslední kolo základní části. Právě tříměsíční odstup od ligového duelu umožní, aby na sebe oba přední celky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY narazily i v generálce na jarní start.

 

Duel s ohledem na přival sněhu proběhne v pátek 28. února od 14:00 hodin na umělé trávě v areálu Na Stoupách. Duel bude možné sledovat živě na Youtube.

Kouči Radimu Kučerovi by již měli být k dispozici rekonvalescenti Jan Fortelný či Tomáš Smejkal, stejně tak nová akvizice Chok Dau. Lze předpokládat, že základní sestava se bude blížit té, které o týden později vyběhne do úvodní jarní domácí bitvy proti Třinci.

Arma do zimní přípravy vstoupila náročnými duely proti prvoligovým soupeřům. A vedla si výborně, když na úvod remizovala s Teplicemi a později dokonce 0:1 zdolala ligového lídra Slavii. Na Plzeň nestačila v poměru 1:4 a Spartě podlehla těsně 0:1. V dalších zápasech remizovala s „béčkem“ Slavie a s přehledem porazila celky z nižších soutěží – Brozany, Chomutov a Karlovy Vary. Varování týmu trenéra Aleše Křečka přinesly utkání proti druholigovým rivalům, v nichž Ústí prohrálo s Vyšehradem a v Sokolově.

Připomeňme, že podzimní start mezi Ústím a Vysočinou v horkém červenci žádnou branku nepoznal – 0:0.

 
Související
Aktuálně

Josef Morkus: Věříme, že se kluci vrátí silnější, vytrvalejší a odolnější

Celosvětová koronovariová krize má samozřejmě výrazný dopad i na český mládežnický fotbal. Zhruba 350 mladých fotbalistů a fotbalistek FKM Vysočina Jihlava, stejně tak více než čtyři desítky jejich trenérů a členů realizačních týmů má vystavenou nucenou fotbalovou stopku. Nejen o řešení individuálního tréninkového jsme si povídali s Josefem... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu