07.05.2022, Petr Chudoba

Vysočina si jde ambiciózně pro co nejlepší umístění v tabulce

Vysočina si jde ambiciózně pro co nejlepší umístění v tabulce V nedělních rozhovorech s hráči zaznělo důležité. I když se Jihlava nyní nachází v bezpečném středu tabulky a sestup jí neohrožuje, tak si jde pro víc. Hodlá se porvat o co nejlepší místo v tabulce. A posilovat tak pozici pro postup do I. ligy v následující sezóně. Nyní je sedmá a může navázat ve šňůře třech neprohraných utkání. Kdy navíc v minulém utkání dokázala významně zvednou počet gólů vstřelených během utkání. Což je velkou motivací i pro samotné hráče, střílet branky. Nejlepším střelcem týmu je nyní Filip Vedral, bude jeho síla vidět i v utkání s MFK Vyškov?

 

Jak je A tým připraven na dnešní utkání? Podle slov trenéra Jana Kameníka: “ MFK Vyškov je nepříjemným soupeřem, vnímáme jeho rychlou přechodovou fázi směrem nahoru, dokáže být nebezpečný směrem do ofenzivy, dokončovat svoje akce. Mají střelce, který se prezentuje téměř devíti góly v průběhu sezóny.  My samozřejmě jsme povzbuzeni domácí výhrou a chceme další výhrou navázat. Na utkání se těšíme. Doufáme v úspěšnou diváckou kulisu a doufáme, že odjedeme s plným bodovým ziskem.” 

MFK Vyškov je aktuálně na 12. pozici v tabulce s celkovým počtem 31 bodů a jeho motivace je jasná. Zajistit si setrvání v II. lize i pro další sezónu. 

Poslední vzájemný zápas, který se odehrál v podzimní části byl sice s těsným výsledkem, ovšem Jihlava si tehdy tři body získala. Bude to tentokrát podobné, nebo fotbalisté předvedou gólovou kanonádu, jako v posledním utkání s FK Viktoria Žižkov? 

Fandíme. Navíc přijměte naše pozvání na poslední domácí utkání, které sehraje Jihlava již ve středu 11. května v 17.00 proti 1. FK Příbram. Pojďme si společně užít poslední utkání této sezóny, které bude posledním před změnami, které FC VYSOČINU čekají!


 
Související
Aktuálně

Kameník: Jsme přesvědčení, že kádr je konkurenceschopný

Už třetí týden probíhá letní dril fotbalistů FC Vysočina. Na její průběh, hodnocení odehraných duelů, odchovance v přípravě či nové tváře v kádru jsme se zeptali osoby nejpovolanější – kouče Jana Kameníka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu