M-soft
 
14.01.2009, Miroslav Fuks

Boj o ligu na jaře podraží

Boj o ligu na jaře podražíPředstavenstvo FC Vysočina se rozhodlo přistoupit k nepopulárnímu kroku v podobě zvýšení vstupného na jarní druholigového zápasy. Dva a půl roku neměnné vstupné ve výši 50 Kč se od prvního jarního duelu zvýší na 60 Kč. „Tento krok je reakcí na neustále stoupající náklady na organizaci a konání zápasů. Růst energií či nákladů na pořadatelskou službu však rozhodně nereflektuje. To bychom museli hovořit zhruba o dvojnásobném vstupném,“ uvedl ředitel klubu Zdeněk Tulis.

 
Zvýšení vstupného je výhodné pro majitele permanentek pro ročník 2008/09, kterých se samozřejmě zdražení nedotkne. Navíc klub aktuálně dává do prodeje permanentky pouze pro jarní druholigové boje, které lze zakoupit za pouhých 300 Kč. Při počtu šesti domácích duelů tak její majitel ušetří 60 Kč a dostane se na původní cenu za vstupenku na jedno utkání. Navíc při očekávaném velkém diváckém zájmu a atraktivitě postupových bojů získá jistotu svého dobrého místa na tribunách stadiónu. Stejné místo mu pak bude podrženo při předprodeji permanentek na fotbalový ročník 2009/10.

Permanentní vstupenky pro jaro můžete zakoupit v sídle FC Vysočina u paní Terezy Mazačové vždy v pondělí od 15 do 17 hodin a ve čtvrtek od 9 do 11 hodin. Zhruba ve druhé polovině února budou permanentky dány do prodeje na tradiční jihlavská prodejní místa.

 
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Pardubice! Brzkým nákupem ušetříte!

Fotbalisté FC Vysočina vykročí na cestu za návratem mezi českou elitu! Podpořte je v úvodní domácí bitvě proti ambiciózním Pardubicím! Staňte se dvanáctým hráčem svého týmu v pátek 27. července od 18:00 hodin! Vždyť společně jsme silnější! Jak na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu