16.06.2014, David Zeman

Devět studentů dokončilo studium licence B UEFA

Devět studentů dokončilo studium licence B UEFAV pátek 13.6.2014 proběhly závěrečné zkoušky žáků SŠOS, kteří se dnešním dnem stali fotbalovými trenéry s licencí B UEFA. Jedná se o tyto žáky: Veselský Michal, Hron Vojtěch, Poul Daniel, Homola Martin, Pátek Pavel, Ryšavá Michaela, Břinek Radim, Křivánek Stanislav a Barák Leoš. Přičemž ve zkušební komisi byli: p. Roman Kučera, p. Josef Morkus, p. Josef Záruba a p. Kamil Průša.

 

"Z původních jedenácti studentů, kteří všichni v loňském roce složili zkoušky trenérské licence C, se dostalo k dnešním zkouškám licence B UEFA devět studentů. Všichni museli zvládnout písemný test a následně ústní pohovor. Vše bylo z didaktiky fotbalu. Většina otázek byla směrována do kategorií přípravek, žáků a dorostu.
Vedle teoretických znalostí prokázali studenti během dvouletého studia také praktické dovednosti. Vedle praktických hodin v našem areálu Na Stoupách také strávili tři týdny praxe v našem oddíle, kde si postupně prošli všemi mládežnickými kategoriemi." popsal průběh studia a zkoušek těchto mladých trenérů trenér U17 Kamil Průša a zároveň dodal: "Díky spolupráci našeho klubu a SŠOS dnes vzešlo devět nových mladých trenérů. Slečna Ryšavá a p. Daniel Poul již aktivně působí v našem oddíle v kategorii přípravek U7 respektive v kategorii dorostu U19. Všem novým trenérům blahopřeji a přeji jim mnoho trenérských úspěchů!"

 
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu