16.06.2007, Miroslav Fuks

FC Vysočina neuplatní opci na působení trenéra Bokši

FC Vysočina neuplatní opci na působení trenéra BokšiBezprostředně po skončení závěrečného druholigového utkání v této sezóně oznámilo vedení FC Vysočina, že již v nadcházejícím ročníku nepočítá se službami trenéra Milana Bokši. „Rozhodli jsme se neuplatnit opci na jeho další působení v našem klubu. Hlavním důvodem je samozřejmě nenaplnění našich cílů pro tuto sezónu. Jméno nového kouče a složení trenérské dvojice "A" mužstva oznámíme v příštím týdnu,“ informoval ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.

 
„Na působení pana Bokši v FC Vysočina lze určitě najít i řadu pozitiv. Získali jsme dosud nejvíce bodů během našich účinkování ve II. lize a především se mu podařilo zabudovat do týmu hned několik mladých talentovaných hráčů, kteří se výrazně zviditelnili a zhodnotili. Nyní o ně registrujeme zajímavý zájem ze strany prvoligových klubů,“ doplnil ředitel Tulis.
 
Aktuálně

U17 podlehl těsně prvnímu týmu Budišova

U17 má za sebou první konfrontaci s dospělým fotbalem. Tým pod vedením kouče Kamila Průši se proti FC Budišov - Nárameč po prvních dvaceti minutách dostal zaslouženě do vedení díky individuální akci Fily. Utkání nakonec i přes veškerou snahu našich hráčů skončilo 2:1 (1:1) ve prospěch zkušenějšího týmu Budišova. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu