06.10.2016, Miroslav Fuks

FC Vysočina opět součástí projektu Gambrinus Kopeme za fotbal

FC Vysočina opět součástí projektu Gambrinus Kopeme za fotbalFotbalisté FC Vysočina využívají ligové přestávky, kterou vyplní kvalifikační duely reprezentace, k intenzivnímu tréninku. Náročný týdenní blok zpestří a završí přátelský duel proti TJ Sokol Zdislavice, který proběhne v rámci projektu Gambrinus Kopeme za fotbal. Netradiční zápas prvoligistů proti týmu z přeboru okresu Benešov se uskuteční v pátek 7. října od 16:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.

 

Jak podobné projekty a aktivity vnímá kouč Michal Bílek? „Tento duel beru jako vítanou popularizaci fotbalu a nezbytné propojení marketingových aktivit důležitého partnera ligy s konkrétními kluby. Nepochybně jde o velmi atraktivní zpestření pro hostující celek nižší soutěže. Zápas rozhodně nebudeme chtít odchodit. Budeme chtít, aby kvalitativně naplnil požadavky tréninkové jednotky.“

Můžete prozradit, čím jste vyplnily tento týden? Jakou náplň měly tréninky? „Máme k dispozici prakticky 14 dnů, které můžeme využít k absolvování intenzivního rekondičního bloku. Snažíme se zapracovat na vytrvalosti i síle, ovšem nezapomínáme ani na důkladnou regeneraci,“ uvedl kouč FC Vysočina.

Došlo ke změně na marodce FC Vysočina? Začali už někteří hráči naplno trénovat? „Bohužel, výrazné změny nenastaly. Šulek, Urblík a Hronek zatím trénují jen individuálně. V zápase juniorky si zranění stehenního svalu obnovil Novotný a po artroskopické operaci kolena je obránce Kryštůfek. I proto jsme do kádru „áčka“ z juniorky vytáhli středopolaře Vitáska,“ doplnil Bílek.

 
Aktuálně

Podzimní dorostenecké hodnocení: U17 – Ivan Čermák

V rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na mladší dorostence U17, kteří nastupují v nejvyšší soutěži. Mezi elitou přezimují na 11. příčce se ziskem 16 bodů. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu