24.06.2014, Miroslav Fuks

FC Vysočina ve středu nastoupí proti Trenčínu

FC Vysočina ve středu nastoupí proti TrenčínuPrvoligoví fotbalisté FC Vysočina jsou na letním kondičním soustředění. Nečekejte však tréninkové galeje v Nymburku či na horách, neboť jihlavský tým našel nejlepší podmínky v domácím prostředí. Jediným vytržením bude středeční přípravný duel proti druhému celku slovenské ligy FK AS Trenčín. Náročná prověrka proti účastníkovi Evropské ligy bude sehrána od 18:00 hodin na stadiónku v Bystřici nad Pernštejnem.

 

„Celý tým včetně trenérů je v tomto v týdnu ubytovaný v jihlavském Hotelu Gustav Mahler. Denně dvakrát trénujeme, přičemž dopoledne se zaměřujeme na sílu a vytrvalost a v odpoledních hodinách hráči nabírají kondici s míčem na vedlejším hřišti v areálu v Jiráskově ulici nebo ve Vyskytné u Jihlavy. Opravdu jsme za tuto domácí variantu soustředění rádi, protože nám tady nic neschází a nemusíme nikam dojíždět,“ řekl k aktuálnímu tréninkovému bloku asistent trenér Zdeněk Klucký.

S Vysočinou se nadále připravují fotbalisté, jejichž kontrakt se chýlí ke konci – Tomáš Josl, Karol Karlík a Petr Tlustý. Kondiční dávky též nabírají testovaní hráči – plzeňský obránce Martin Sladký, ekvádorský krajní záložník či útočník Augusto Batioja a bosenský středový či levý záložník Amer Osmanagić. K “áčku” se navíc z juniorky připojil jednadvacetiletý odchovance Jan Urbánek, který by však od čtvrtku měl usilovat o dres druholigového Varnsdorfu. V testech pokračují i Jan Kosak (Banská Bystrica) a Vojtěch Přeučil (v polském klubu Piast Gliwice neuspěl, nyní trénuje s Táborskem).

„Nelze pochybovat o tom, že Trenčín nás ve středu důkladně prověří a pro některé naše hráče půjde o cennou zkušenost. Hodláme využít všechny fotbalisty, které máme k dispozici, a do poločasů nasadíme rozdílné sestavy. Scházet budou zranění Matúš Marcin a Lukáš Masopust, nemocný Petr Tlustý a též Vladimír Kukoľ, jenž se zatím připravuje s úlevami a částečně individuálně,“ informoval Klucký.

  • fotografie z úterního odpoledního tréninku naleznete ZDE

 
Aktuálně

Jak si fotbalisté FC Vysočina vedli v letní přípravě?

V pondělí 22. července vyběhnou fotbalisté FC Vysočina k úvodnímu utkání v novém ročníku Chance Národní ligy. Od 17:30 hodin budou chtít zaskočit favorita na postup - Zbrojovku Brno. S jakou bilancí z letních přípravných zápasů na ligový start vykročí? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu