11.09.2023, Miroslav Fuks

Fila, Farka a Trešl v nejcennějším dresu

Fila, Farka a Trešl v nejcennějším dresuMladíci FC Vysočina se neztratili na proběhlých reprezentačních srazech. Křídelník Lukáš Fila a levý bek Dominik Farka debutovali ve výběru U20 a gólman Matyáš Trešl s reprezentací U18 ovládl domácí mezinárodní turnaj Ježek Cup.

 

Tým U18, který vede trenér Aleš Křeček, vyhrál na turnaji v Královéhradeckém kraji všechny tři zápasy (Slovensko, Turecko a USA) a po zásluze poprvé od roku 2015 získal trofej pro vítěze Ježek Cupu. Matyáš Trešl s čistým kontem odchytal celé druhé utkání proti Slovensku, které čeští mladíci deklasovali 6:0.

Výběr U20 na úvod reprezentačního srazu odehrál přípravný duel v rumunském městě Targoviste. Přes dobrý vstup a kvalitní výkon čeští mladíci podlehli 2:0. Lukáš Fila odehrál celý druhý poločas a Dominik Farka nastoupil k reprezentační premiéře v 69. minutě.

V úterý mančaft Pavla Šustra v Táboře vyzval Itálii. I přes několik šancí se střelecky český tým neprosadil a o nejtěsnější výhře Italů rozhodl v druhém poločase Amatucci. Fila, který byl zvolen hráčem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY za měsíc srpen, nastoupil do druhého dějství v 52. minutě.

 
Aktuálně

Fotbalisté FC Vysočina v pondělí vstoupí do letní přípravy

Fotbalistům FC Vysočina spěje ke konci třítýdenní období dovolené a odpočinku. Už v pondělí 17. června se budou hlásit na jihlavském stadionu na startu letní přípravy. O týden později absolvují svěřenci kouče Davida Oulehly funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu