24.06.2012, Miroslav Fuks

Gambrinus liga. Tvůj tým. Tvé místo!

Gambrinus liga. Tvůj tým. Tvé místo!FC Vysočina zbrojí na těžké boje v Gambrinus lize a svoji přípravu by měli zahájit i fanoušci! Minimálně tím, že si prostřednictvím permanentky zajistí své místo na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě. Jeho kapacitu pro nejvyšší soutěž budou tvořit výhradně místa k sezení, která lehce přesáhnou počet 4.000 sedadel.

 

Jistotu ideálního vlastního místa na tribunách tak zajistí jedině výhodná celosezónní permanentní vstupenka! Navíc investice do permanentky FC Vysočina by měla být ctí každého příznivce klubu. Její koupí fanoušek malou, ale rozhodně důležitou měrou, přispívá na chod svého klubu. A dvojnásob to platí pro působení mezi českou fotbalovou elitou.

„Náš klub si všech nových i pravidelných permanentkářů a stejně tak registrovaných členů Fanklubu velice váží, a proto se jim vždy snažíme nabídnout zajímavé podmínky a výhody. Při ceně vstupného, které je nastaveno na jednotných 100 Kč, bude možné permanentku zakoupit už od 1.000 Kč. V této celosezónní vstupence bude zahrnuto nejen všech 15 domácích duelů Gambrinus ligy, ale též bezplatný vstup na domácí zápasy Poháru České pošty a juniorské ligy,“ zdůraznil Miroslav Fuks, marketingový manažer klubu.

Ten neopomněl upozornit na místa a termíny prodeje: „Veškeré permanentky bude možné zakoupit od pondělí 25. června ve Fanshopu FC Vysočina pod novou tribunou stadiónu. Předplatitelům z uplynulé sezóny budou jejich místa blokována do pondělí 16. července. Prodejní dny jsou nastaveny na pondělí a středu vždy od 10:00 do 17:00 hodin. Tyto celoroční vstupenky lze též objednat či zamluvit u pracovnice klubu paní Mazačové prostřednictvím e-mailu tereza.mazacova@email.cz.“

Běžné vstupenky na ligová utkání doznají krom logického zvýšení ceny i několika změn: „Předně doufáme, že před startem ligy prodáme výrazně více permanentek, než v předchozích sezónách. Dosavadní zájem ze strany veřejnosti i firem tomu jednoznačně nasvědčuje. Uvážíme-li, že další celosezónní volné a VIP karty náleží marketingové organizaci STES, našim reklamním partnerům, sponzorům, hráčům a členům klubu, tak lze očekávat, že před každým zápasem půjde do běžného prodeje jen něco kolem 2.000 lístků pro domácí fanoušky. I proto jsme se rozhodli cenově nijak nerozlišovat místa krytá na současných tribunách a místa nekrytá, která nově vzniknou po stranách hlavní tribuny. Tyto sedačky budou nově instalovány v sektorech A0, A1 a A5,“ upřesnil Miroslav Fuks.

Tiskový mluvčí klubu doplnil i další novinky: „Nově zavádíme možnost zakoupit permanentky do středové části nové tribuny, tedy sektoru B3. Další novinkou jsou zlevněné vstupenky pro důchodce nad 65 let a pro studenty. Ty budeme prodávat výhradně do spodních řad sektoru B5 za cenu 80 Kč. Nárůst zájmu o rodinné vstupenky, které směřujeme též do sektoru B5, nás vede k rozšíření nabídky tohoto výhodného vstupné. Ve variantě 1 dospělý plus 2 děti zaplatí 150 Kč a ve verzi 2 + 2 půjde o 220 Kč. Tyto lístky mají krom zlevněné ceny, výhodného „Ježour menu“ a dárečků, které pro děti v tomto sektoru nabízíme, i další podstatné plus, kterým je jistota sedadla pro malého fanouška. Děti, konkrétně jen ty do 130 cm výšky, budou mít na stadión i nadále vstup zdarma, ovšem nebudou mít nárok na jednu z místenkových sedaček. Pro pohodlí nejen jejich dospělého doprovodu tak bude výrazně lepší využít nabídku rodinné vstupenky. Naopak pro ročník 2012/13 upouštíme od slevy na vstupné pro registrované hráče Malé kopané Jihlava.“

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu