M-soft
 
12.10.2015, David Zeman

Ježour popřál k narozeninám!

Ježour popřál k narozeninám!Od počátku tohoto roku nabízí náš maskot Ježour možnost návštěvy oslavy narozenin vaší ratolesti. Nejmenší fanoušci FC Vysočina si tak mohou Ježoura užít přímo na jejich oslavě! Stejně, jak si jí v sobotu užil malý fanoušek Toník Basta!

 

Po prvotním obrovském překvapení a rozkoukání oslavence Ježour popřál k narozeninám, předal mu dárečky v podobě dresu se jménem, polštářkem, drobností klubového fanshopu a mezi pozornostmi nechyběl ani originální certifikát „Ježourův kamarád“. Následovalo několik společných fotografií a hned poté oblíbený maskot vyzval všechny přítomné děti k pohybovým hrám, mezi kterými nechyběla střelba na branku nebo třeba „opičí dráha“.

Menší dárečky si samozřejmě Ježour připravil i pro všechny přítomné děti, kterým rozdal své kartičky, samolepky a omalovánky. Na závěr nemohla chybět společná fotografie celé rodiny s maskotem. Návštěva se protáhla na více než hodinu a věříme, že příjemná byla pro obě strany.

Chcete i vy mít maskota Ježoura mít na oslavě svého potomka? Více info ZDE.

Fotografie z oslavy s můžete prohlédnout TADY.


 
Aktuálně

Duel Vysočiny s Pardubicemi opět vítěze nepoznal

Měření sil FC Vysočina a Pardubic potvrdilo, že přípravné duely těchto týmů vítěze nepoznávají. I na hřišti Sokola Bedřichov se hrálo vyrovnané utkání, v němž se oba celky rozešly po zásluze smírně 1:1 (0:0). Jihlava šla zkraje druhé půle do vedení díky trefě Nikolase Daníčka, ovšem hosté o chvíli později dokázali vyrovnat. I ve druhém letním... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu