12.08.2006, Miroslav Fuks

Juniorka v neděli zahájí novou sezónu v MSFL

Juniorka v neděli zahájí novou sezónu v MSFLV neděli v 10:15 na stadiónu v Jiráskově ulici zahajuje juniorka FC Vysočina novou sezónu ve třetí nejvyšší soutěži MSFL. Tradičně omlazenému týmu bude soupeřem celek FC Slovan Břeclav. Za naše "béčko" nastoupí i nová posila FC Vysočina Zdeněk Koukal.

 
"Jsem rád, že se v posledním dnech a týdnech vyřešila řada zdravotních problémů našich hráčů a na marodce tak zůstávají pouze Holý, Marousek a Havránek. K zápasu tak mohu počítat se čtrnácti kmenovými fotbalisty "B" mužstva a navíc nás z prvního týmu s určitostí posílí záložníci Čermák a nová posila Koukal. Pokud navíc v Hlučíně nedojde k nějakému zranění, tak by se v neděli na trávníku měli objevit další tři hráči Bokšova týmu. Vedle Koukala zažijí mistrovskou premiéru v dresu Vysočina brankář Karel Neumann, který je odchovancem Bedřichova a naposledy chytal v Čáslavi, a záložník Petr Matoušek, jenž přišel z Roudnice nad Labem," řekl nám před zápasem nový trenér mužstva Tomáš Jansa, který byl v loňské sezóně asistentem Karla Večeři na lavičce "áčka". "Před novou sezónou si neklademe konkrétní tabulkové či výsledkové cíle. Naší prioritou bude výchova a příprava talentovaných hráčů pro přechod do vyšších soutěží. Zejména pro loňské dorostence je MSFL zcela vhodnou soutěží."
On-line přenos z nedělního duelu proti Břeclavi můžete sledovat ZDE
 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu