31.03.2013, David Zeman

Dorost U-17 veze tři body ze Slovácka

Dorost U-17 veze tři body ze SlováckaDorost U-17 se při své jarní premiéře utkal na venkovním hřišti se Slováckem a odváží si odsud 3 body za výhru 3:1 (1:0), když se o jednu branku postaral David Štěpánek a po dvou brankách přidal Tomáš Duba.

 
SlováckoSlovácko
19.kolo, sobota 30.3.2013, 10:15
1:3
(0:1)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly Vysočiny: 40. Duba, 43. Štěpánek, 72. Duba.
Diváci: 0
FC Vysočina: Kolář - Haala, Bednařík, Rychetník, Fiala - Šerý M., Štěpánek (62. Šerý D.), Jančík, Mazel (70. Kliment) - Duba, Klíma (62. Kovář).
 

Komentář

"Chtěli jsme na domácí hrát aktivní nátlakovou hru. Toto se nám dařilo a nepouštěli jsme Slovácko do kombinační hry, která i tak byla v poli spíše vyrovnaná. Chvíli jsme měli lepší úsek hry my, chvíli pak domácí. V poslední minutě první půle připravil akci Klíma Dubovi, který ji chladnokrevně proměnil. Úvod druhého poločasu nám rovněž vyšel. Z levé strany se prosadil individuálně Štěpánek, který usměrnil míč přesně k levé tyči. Po tomto gólu jsme přenechali iniciativu Slovácku. To nás okamžitě potrestalo a snížilo na rozdíl jedné branky. Následně měli domácí další náznaky šancí, které jsme i díky štěstí ustáli. Osm minut před koncem se nám podařila kombinace středem hřiště a Duba zpečetil naši výhru krásnou brankou do pravého horního rohu branky. Hráči si dnes mákli, někteří šli až za hranu svých momentálních fyzických sil. Tento atribut rozhodnul. Byli jsme agresivnější a projevili jsme větší vůli po výhře. Dnes mi hráči udělali velkou radost. Nezbývá mi nic jiného, než jim za tento výkon poděkovat a říci: Jen tak dále!" okomentoval utkání Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč března 2019

1. Šulc Pavel 125b.
2. Tijani Mohamed 88b.
3. Zoubele Lukáš 74b.
4. Klíma Jiří 55b.
5. Vaculík Lukáš 44b.
6. Vejmola Luděk 30b.
7. Novotný Filip 26b.
Aktuálně

Ježourův dotazník: Filip Vedral

Nabízíme vám 16. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá obránce Filip Vedral! Které spoluhráče zařadil mezi vtipálky či modemany? Kde se mu líbilo a kam by se jednou rád podíval? Které školní předměty měl nejraději? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu