10.08.2006, Miroslav Fuks

Novou posilou Vysočiny je teplický Zdeněk Koukal!

Novou posilou Vysočiny je teplický Zdeněk Koukal!Dvaadvacetiletý útočník či ofenzivní záložník Zdeněk Koukal (nar. 14.3.1984) odchází na půlroční hostování do týmu FC Vysočina. Potvrdil to sportovní ředitel FK Teplice František Cerman.

 
„Jeho výhodou je, že nám zacelí určitou mezeru v útoku vzniklou Peškovým odchodem a zároveň jako kvalitní levák může nastoupit na kraji zálohy. Koukalovým příchodem pokládám pohyb v našem kádru za ukončený. Jediný otazník zůstává pouze u Marka Zúbka. V jeho případě je nyní na tahu ostravský Baník,“ informoval nás ředitel Tulis.
Zdeněk Koukal je synem bývalého hráče Bohemians. S fotbalem začínal při otcově německém angažmá v žákovských kategoriích za Vilshofen. Od devíti let nastupoval v Bohemians, odkud pouze na podzim 2003 hostoval v Pardubicích. Potom se vrátil a v srpnu 2004 přestoupil do Teplic. Jaro 2005 prožil na hostování v druholigových Pardubicích. V prvoligovém kádru Teplic se však příliš neprosadil ani po svém návratu. Na svém kontě má starty v českých reprezentacích do "18", "19" a "21" let.
 
Aktuálně

Dočkaly se! Holky dovezly první výhru!

Ženský tým se ve 4. kole Moravskoslezské ligy po zásluze dočkal prvního vítězství v sezóně! V olomouckých Nových Sadech zvítězil 2:4 (2:2), když jihlavské branky postupně zaznamenaly Marie Fatrdlová, Bára Petrašová, Zuzana Poláková a Annika Macháčková. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu