25.06.2013, Miroslav Fuks

Permanentky i vstupenky zakoupíte on-line přes Ticketportal!

Permanentky i vstupenky zakoupíte on-line přes Ticketportal!První den prodeje permanentek FC Vysočina přinesl velký zájem, první stovku prodaných permanentek a též premiéru vstupenkového systému FC Vysočina v síti Ticketportal. Souběžně s fyzickým prodejem permanentek, který probíhá vždy v úterý a ve čtvrtek od 10:00 do 17:00 hodin v klubovém Fanshopu, se tak rozběhl i on-line prodej těchto celosezónních vstupenek!

 

Pohodlný on-line nákup permic je možný přímo přes web Ticketportalu nebo prostřednictvím nového odkazu na klubovém Facebooku FC Vysočina.

Zaregistrujte se, vyberte si volné místo na stadiónu, uhraďte požadovanou částku a poté získáte voucher, na jehož základě si budeme moci v sídle klubu vyzvednout vlastní permanentní vstupenku. Její odběr v sídle klubu bude možný i na základě předchozí individuální domluvy.

Zároveň upozorňujeme, že prodej zlevněných permanentek pro majitele permic z uplynulé sezóny (cena 1.200 Kč) a permanentek zajišťujících členství ve Fanklubu (cena 1.100 Kč + 200 Kč za členství ve Fanklubu) je možný výhradně fyzicky v klubovém Fanshopu.

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu