21.06.2021, Michal Růžička

Podpořte svůj klub! Nové permanentky na FC Vysočina již v prodeji!

Podpořte svůj klub! Nové permanentky na FC Vysočina již v prodeji!FC Vysočina se chystá na nadcházející fotbalovou sezónu. Bojujte v ní společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádný z ligových či pohárových domácích duelů! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak FCV! Nabízíme Vám souhrn veškerých informací v oblasti ticketingu pro soutěžní ročník 2021/22, který vypukne 23. července 2021.

 

Základní informace o prodeji

Kdy a kde si můžu koupit permanentku?

Od čtvrtka 24. června 2021 online na speciální internetové adrese a nebo můžete využít zakoupení permanentní vstupenky v sídle klubu na stadiónu v Jiráskově ulici na sekretariátu.  Prodejní dny před startem ligy: výhradně ve čtvrtek vždy od 11:00 do 14:00 hodin.

Mohu si permanentku prodloužit online?
Ano, od čtvrtka 24. června 2021 na speciální internetové adrese na základě zadání jedinečného čísla permanentky z uplynulé sezóny.

Je třeba permanentky vracet?
Vydané plastové permanentní karty z uplynulé sezóny není třeba při prodloužení jejich platnosti vracet! Ale nevyhazujte je! Jejich aktivace pro nový soutěžní ročník bude provedena v rámci on-line prodeje nebo při čtvrtečním nákupu v sídle klubu.

Jak novou permanentku vyzvednout?
Pro nové zájemce o permanentky budou k osobnímu odběru v sídle klubu až v týdnu před výkopem ligy nebo na hlavní pokladně číslo 1 (naproti ICOMu) v rámci prvního domácího ligového utkání. A poté i v rámci dalších domácích zápasů.

Dokdy mám jako stávající permanentkář blokováno své místo?
Ochranná lhůta na sedadla, která jsou z loňské sezóny obsazena permanentkáři, platí do neděle 31. srpna 2021. Poté budou všechna nezakoupená místa volně k dispozici všem zájemcům o permanentní vstupenky.

Jak získat samolepku se jménem na sedadle?
Rádi vám samolepku se jménem či přezdívkou na sedadlo umístíme. Stačí vznést svůj požadavek při nákupu nebo obnovení platnosti permanentky.

Měl jsem permanentku v minulé sezóně, ale moje místo mi nevyhovuje. Mohu si vybrat jiné?
Samozřejmě. K dispozici budou po celou dobu prodeje všechna v daný moment volná sedadla. Slevu na permanentku však v tomto případě obdržíte jen za předpokladu, že si novou permici vyřídíte osobně na sekretariátu klubu. Číslo permanentky pod QR kódem nebude při on-line nákupu na nové místo fungovat.

Mohu při nákupu permanentky využít klubovou CASHBACK CARD?
Ano. Získáte tak další slevu z nákupu permanentky. Více informací o této klubové kartě ZDE.

NEVÍTE SI RADY?
Pokud Vám tento článek neposkytl odpovědi na všechny otázky, můžete se 24 hodin denně obracet na e-mail sekretariat@fcvysocina.cz nebo si v pracovní dny rovnou zavolat na číslo 731 539 203 - pan Petr Chudoba.

Prakticky vše zůstane při starém . A to včetně plastových permanentních, VIP a volných karet. Rozhodně ty z uplynulé sezóny nevyhazujte, neboť jejich případné prodloužení platnosti pro fotbalový ročník 2021/22 proběhne on-line! Pokud náhodou nehodláte být nadále součástí velké rodiny FC Vysočina, tak velice uvítáme navrácení neplatných plastových karet na klubový sekretariát.

Klubu i fanouškům bude nadále k dispozici sofistikovaný vstupenkový systém včetně plastových permanentních kartiček v klubovém designu, jednorázových thermo vstupenek a nezbytných čteček čárových kódů na vstupenkách a permanentkách. Nadále budete moci využívat pohyblivých cen jednorázových vstupenek v závislosti na čase zakoupení. Kdo si koupí vstupenku na zápas v předprodeji čtyři a více dní před zápasem, zaplatí o 20 Kč méně, než ve zbývajících třech dnech před výkopem duelu.

Ceny vstupenek a permanentek

Prodej permanentních vstupenek, díky kterým si zajistíte své místo na tribuně, vypukne ve čtvrtek 24. června  on-line na speciální internetové adrese nebo můžete využít zakoupení permanentní vstupenky v sídle klubu na stadiónu v Jiráskově ulici na sekretariátu. Prodejní dny před startem ligy: výhradně ve čtvrtek vždy od 11:00 do 14:00 hodin. Cena permanentek a vstupenek doznala oproti skončenému ročníku výrazného ponížení z důvodu restrikcí, kdy fanoušci nemohli na fotbalové utkání.


Ceník vstupenek:

 • jednorázové vstupenky do všech sektorů – pohyblivé ceny v závislosti na čase zakoupení: 80 Kč (4 a více dní před zápasem) - 100 Kč (3 a méně dní před zápasem)
 • zlevněné vstupenky - spodní část sektoru B5 - pro osoby zvlášť těžce postižené (nutno předložit průkaz ZTP) a pro seniory nad 65 let (proti předložení občanského průkazu) - pohyblivé ceny v závislosti na čase zakoupení: 60 Kč (4 a více dní před zápasem) - 80 Kč (3 a méně dní před zápasem)
 • osoby zvlášť těžce postižené s průvodcem (nutno předložit průkaz ZTP/P) - vstupenky opravňující ke vstupu na plošinu pro invalidy nacházející se vedle sektoru A4 nebo lze využít vyhrazených míst v 1. řadě sektoru B5 - cena 100 Kč za 2 osoby (vozíčkář + jeho doprovod)
 • děti - zdarma do 130 cm (bez garance sedačky na tribuně) – výšku dítěte u každé pokladny posoudí „Ježourovo měřítko“
 • rodinné vstupenky s místenkovou sedačkou i pro dítě - sektor B5 - 2 druhy:
  dospělý + max. 2 děti do 18 let (celkem 3 sedačky) - pohyblivé ceny v závislosti na čase zakoupení: 120 Kč (4 a více dní před zápasem) - 150 Kč (3 a méně dní před zápasem)
  2 dospělí + max. 2 děti do 18 let   (celkem 4 sedačky) - pohyblivé ceny v závislosti na čase zakoupení: 200 Kč (4 a více dní před zápasem) - 230 Kč (3 a méně dní před zápasem)

Ceník permanentek:

 • pro předplatitele z uplynulé sezóny (je nutné prokázat se číslem permanentky z uplynulého ročníku!): cena 300 Kč  
 • zlevněná permanentka pro seniory nad 65 let (proti předložení občanského průkazu) - cena 200 Kč
 • pro nové majitele permanentek: cena 1.000 Kč (při nákupu jednorázové vstupenky v den utkání činí úspora minimálně 500 Kč)
 • permanentka VIP Standard (místenková permanentka + neomezený vstup do VIP zázemí stadiónu včetně konzumace nápojů a rautového občerstvení): cena 4.500 Kč

Souhrn výhod pro majitele permanentek:

 • úspora 500 Kč oproti ceně běžných vstupenek
 • další finance ušetříte, pokud při nákupu permanentky předložíte klubovou Cashback kartu !
 • bezplatný vstup na domácí zápasy MOL Cupu a případnou baráž o postup do FORTUNA:LIGY
 • stálé místo na celý fotbalový ročník dle vašeho výběru - v případě zájmu označené SAMOLEPKOU SE JMÉNEM nebo PŘEZDÍVKOU!
 • zařazení do slosování o 2 vstupenky VIP Standard pro konkrétní domácí utkání (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • zařazení do slosování pro poločasové soutěže během domácích ligových zápasů (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • zvýhodněná cena permanentky pro předplatné na další sezónu
 • přednostní nákup permanentky pro následující sezónu
 • konec sledování termínů předprodeje vstupenek, nutnosti přijít na stadión včas a stání fronty u pokladny na vstupenky

 
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu