22.06.2013, Miroslav Fuks

První týden přípravy završili modelovým utkáním

První týden přípravy završili modelovým utkánímPlánový přípravný duel v Rakousku proti Botevu Plovdiv byl zrušen, tudíž tečku za prvním letním tréninkovým týdnem FC Vysočina udělalo modelové utkání. Gólově efektivnější nakonec byl tým ve žlutých rozlišovacích nátělnících, který zvítězil 5:3 (1:2). Za prvním úsekem letního drilu se ohlédl trenér František Komňacký.

 

„Zatím vše probíhá podle plánu. Horké počasí v tomto týdnu bylo nepříjemné, ovšem k letní přípravě patří a hráči se s ním musí vyrovnat. V dvoufázových trénincích kombinujeme posilovnu, výběhy v terénu a přípravu na hřišti. Jde o mix vytrvalostní a silové složky, přičemž v odpoledním tréninku na hřišti nechybí míč a herní prvky. Dnes přípravu zpestřil vzájemný zápas dvou našich jedenáctek. V úterý nás v Bystřici nad Pernštejnem čeká první přípravný zápas, kdy v rámci Československého fotbalového týdne změříme síly proti slovenskému mistrovi - Slovanu Bratislava,“ připomněl blížící se zápas Komňacký.

Nechybí vám ve skladbě letní přípravy kondiční soustředění někde v horách? „I s ohledem na krátkou přestávku před startem Gambrinus ligy, je současná dvoufázová náplň tréninků dostatečná. Navíc jsme na Vysočině, takže skoro „na horách“. Mnohem více vítám možnost herního soustředění v Horním Rakousku. V Bad Leonfelden budeme pobývat od 7. do 13. července a čekají nás tam dvě kvalitní herní prověrky,“ uvedl kouč František Komňacký.

Jak se jeví nové tváře v kádru? Lze očekávat další posílení týmu? „Náročné dvoufázové tréninku jsou ideální k tomu, abychom si možnosti jednotlivých hráčů vyzkoušeli a ukázali nám, zda jsou schopní týmu pomoci. Všichni prokazují nesporný potenciál, ovšem zatím je vnímám spíše jako hráče do širšího kádru. Současné podoba mužstva rozhodně není konečná, hráči do základní sestavy by teprve měli přijít,“ upozornil jihlavský lodivod.

„Červení“ vs. „Žlutí“ 3:5 (2:1)

Branky: Kosak 2, Šimonek – Jungr 2, Kliment, Mikula, Mešanović

Sestavy - „Červení“: Kotnour (Hanuš) – Marek, Tlustý, Kopic, Urbánek – Karlík, Koloušek – Masopust, Vaculík, Kosak – Šimonek.

„Žlutí“: Procházka – Mikula, Kryštůfek, Šourek, Kolevski – Kliment, Kučera, Jungr, Košulič – Mešanović, Přeučil.

Jaromír Blažek ani Tomáš Josl do utkání nezasáhli. Individuálně se připravovali zdravotně indisponování Jan Šilinger a Jakub Teplý.

  • fotogalerii z modelového tréninku naleznete ZDE
  • Youtube kanál Ježour TV přinesl několik šancí ze zápasu, zajímavou část tréninku brankářů pod vedením Jaromíra Blažka a krátké rozhovory s nováčky - Janem Mikulou a Vojtěchem Přeučilem.

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu