21.05.2015, Miroslav Fuks

Účast na náboru FC Vysočina byla přes rozmary počasí vysoká

Účast na náboru FC Vysočina byla přes rozmary počasí vysokáAni rozmary nevlídného počasí dnes neodradily na čtyři desítky chlapců ročníků 2009 a 2010, aby společně se svými rodiči, prarodiči či sourozenci přišli na květnový nábor FC Vysočina. Ten tradičně láká množství adeptů žlutého dresu FCV a potvrzuje velký zájem o fotbal v Jihlavě.

 

Chlapci si na hlavní ploše stadiónu za asistence Ježoura s míčem či bez něj vyzkoušeli pohybové dovednosti a fotbalové základy. Zatím je jejich rodiče u sportovního manažera mládeže Josefa Morkuse zapsali do jednotlivých týmů přípravek FC Vysočina a získali informace o termínech tréninků. Z příjemné akce si odnesli odměnu v podobě klubového trička věnovaného obchodním centrem Reiterman. Letos se dočkali i vítaných bonusů - vstupenky na sobotní duel FC Vysočina vs. Slovan Liberec a kartičky s maskotem Ježourem.

Ti, kteří nemohli dorazit nebo o zápisu nevěděli, rozhodně nemusí litovat. Do tréninkového procesu přípravek se mohou zapojit kdykoli od příštího týdne. Stačí přijít na trénink či kontaktovat příslušného trenéra:

Ročník 2009 – trenér Libor Vítů (mobil: 774 747 475) – tréninky v úterý a ve čtvrtek od 16:45 do 18:00 hodin.

Ročník 2010 – trenér Ladislav Novický (mobil: 723 550 964) – tréninky v úterý a ve čtvrtek od 16:45 do 18:00 hodin.

  • fotodokumentaci z vydařeného náboru najdete ZDE 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu