19.04.2015, Miroslav Fuks

V Guatemale nestačili na Finsko

V Guatemale nestačili na FinskoČeské reprezentanty na 24. ročníku světového šampionátu středních škol - ISF World Schools Football Championship v Guatemale - čeká "pouze" boj o konečné 7. místo. Rozhodla o tom smolná porážka proti Finsku. Náš tým se na závěr turnaje střetne s Belgií.

 

Semifinále části o 5. - 8. místo: Česko - Finsko  1:2 (1:2)

Gól: Štěpánek

Sestava: Sobotka - Ločárek, Horký (31. Malár), Vitásek, Bartók (22. Bartl, 46. Kolčava) – Urbánek (31. Novotný), Štěpánek - Čermák, Smejkal, Průša (31. Fikar, 54. Svoboda) – Klíma.

„Celý zápas jsme soupeře tlačili před jeho šestnáctku a vytvářeli jsme si jednu brankovou příležitost za druhou. Bohužel, pouze jednu jedinou šanci jsme proměnili a soupeř ze dvou střel vytěžil maximum. Sehráli jsme výborné střetnutí, které jsme paradoxně výsledkově nezvládli. Špatná koncovka nás posunula do souboje o 7. místo proti Belgii. Ve finále světového šampionátu středních škol nastoupí Turecko a Brazílie, s kterými jsme sehráli naprosto vyrovnaná střetnutí s remízovým koncem,“ zaslal informace z Guatemaly sportovní manažer mládeže Josef Morkus.

 
Aktuálně

Tomáš Drastil: Přišlo mi nespravedlivé, aby úsilí klubu bylo ohroženo

Na počátku června došlo ke změně v akcionářské struktuře FC VYSOČINA JIHLAVA. Čtyřicetiprocentní podíl PSJ, a.s., odkoupila firma TGM Fotbal, a.s. Její představitel pan Tomáš Drastil, dlouholetý významný partner FC Vysočina, se stal předsedou klubového představenstva. Jsme rádi, že Vám s ním nyní můžeme nabídnout rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu