25.06.2009, Miroslav Fuks

Vítězství výběru kraje Vysočina

Vítězství výběru kraje VysočinaVýběr mladších dorostenců (roč. 1992) kraje Vysočina triumfoval na 4. ročníku Poháru hejtmana Královehradeckého kraje. Ten se za účasti šesti výběrů uskutečnil 23. – 24. června na hřištích v Novém Bydžově. Svěřenci trenéra Petra Kuchty ve finále zdolali 2:1 domácí tým.

 
Prestižního klání se dále zúčastnili výběry Jihočeského, Pardubického, Královehradeckého a Karlovarského kraje a též výběr Banskobystrického regionu. Reprezentanti Vysočiny si ve tříčlenné skupině připsali jedno vítězství a jednu porážku. V semifinále přehráli Pardubice v poměru 2:1 a stejným výsledkem skončil i finálový duel proti Královehradeckému kraji.

Vysočinu reprezentovali hráči: Beránek, Göth, Cipruš, Císař, Kotnour, Kopeček, J.Kučera, Šuta, Vonásek, Čížek a Vodáček (všichni FC Vysočina), Novotný, Kostelecký, Texl, Válek, Turek a Hrubeš (všichni HFK Třebíč).


 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu