25.06.2009, Miroslav Fuks

Vítězství výběru kraje Vysočina

Vítězství výběru kraje VysočinaVýběr mladších dorostenců (roč. 1992) kraje Vysočina triumfoval na 4. ročníku Poháru hejtmana Královehradeckého kraje. Ten se za účasti šesti výběrů uskutečnil 23. – 24. června na hřištích v Novém Bydžově. Svěřenci trenéra Petra Kuchty ve finále zdolali 2:1 domácí tým.

 
Prestižního klání se dále zúčastnili výběry Jihočeského, Pardubického, Královehradeckého a Karlovarského kraje a též výběr Banskobystrického regionu. Reprezentanti Vysočiny si ve tříčlenné skupině připsali jedno vítězství a jednu porážku. V semifinále přehráli Pardubice v poměru 2:1 a stejným výsledkem skončil i finálový duel proti Královehradeckému kraji.

Vysočinu reprezentovali hráči: Beránek, Göth, Cipruš, Císař, Kotnour, Kopeček, J.Kučera, Šuta, Vonásek, Čížek a Vodáček (všichni FC Vysočina), Novotný, Kostelecký, Texl, Válek, Turek a Hrubeš (všichni HFK Třebíč).


 
Aktuálně

Hráči a odchovanci FC Vysočina se v reprezentacích neztratili

Zatímco většina jihlavských fotbalistů během uplynulé reprezentační přestávky tvrdě trénovala a dobíjela baterky před náročným a velmi důležitým podzimním finišem, tak trojice jejich spoluhráčů vyrazila na srazy reprezentací. V dresech se lvíčkem na prsou se neztratili, což rozhodně platí i pro odchovance FC Vysočina v národním týmu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu