15.06.2006, Redakce

Vysočina už zná program letní přípravy

J I H L A V A - V úterý 20. června se po dovolené poprvé sejdou fotbalisté FC Vysočina a bude jim zahájena letní příprava na podzimní část II. ligy. Zároveň jim bude poprvé představen nový kouč Milan Bokša. První letní tréninkovou jednotku si mužstvo odbude od 10:30 hodin v areálu Sokola Bedřichov. Do úvodní fáze přípravy by se mělo zapojit 25 hráčů včetně uzdraveného Michala Demetera, dvou hráčů juniorky a stejného počtu hráčů z dorostu.

 

Do přípravy se někteří hráči zapojí se zpožděním vzhledem k čerpání dovolené a zatím bude scházet trojice Rzeszoto, Zúbek a Perniš, jejichž další angažmá je ve fázi jednání a rozhodnutí o něm by mělo padnout nejpozději do 1. července. Od jejich setrvání či nesetrvání v Jihlavě se poté bude odvíjet další posílení mužstva. Podoba mužstva pro podzim bude krystalizovat až v první polovině července.

Letní příprava je rozdělena do několika bloků. V prvním až třetím týdnu se hráči budou připravovat v domácích podmínkách, přičemž celý druhý týden je po skupinách budou čekat fyzické a zdravotní testy v Brně. Poté bude v neděli 9. července následovat šestidenní soustředění v Nymburce a závěrečné tři týdny už budou v Jihlavě patřit vyladění formy na podzimní část.

Tréninkový blok samozřejmě vyplní řada přípravných zápasů a turnajů. Zde je jejich program:

So 24.6. - turnaj ve Svratce (účast 1. FC Brno)
St 5.7. - venku - FC Zenit Čáslav
St 12.7. - přátelský zápas v Nymburce (bude upřesněno)
Ne 16.7. - turnaj "O Perleťový pohár" v Žirovnici (účast FK Siad Most a Bohemians 1905)
Ne 23.7. - 15:30 v Nymburce - Arka Gdyně /POL/
St 26.7. - 17:00 doma - SK Hradec Králové
So 29.7. - Pohár ČMFS - I. kolo - Velké Meziříčí
Pá 4.8. - II. liga ČMFS - I. kolo

 
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu