Diskusní forum

Podmínky registrace na diskusním fóru FC Vysočina

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "blackfield" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
20.06.2015, 19:08
 
 
Reakce na Albion: Kdyz neudrzime, tak aspon za ranec do ...
Ty budeš osobně prodávat Klimenta za ranec do zahraničí? Ještě nedávno se mu tady nemohlo přijít na jméno. Až bude takhle hrát aspoň jednu sezónu u nás, pak klobouk dolů a ať jde za lepším. Kolika hráčům vyšlo půl sezóny a potom šmytec. Nechme se překvapit.
 
 
20.06.2015, 16:17
 
 
Reakce na wave: To byla reakce na vyjádření Pasky, nešlo...
Máš pravdu. Paska ví co říká. Kluby a bohužel i my fanoušci, jsme někdy úplně mimo realitu. V naší lize stačí dát pár branek, i třebas haluzovejch a hned z tebe dělají super hráče. Bůh ví, jestli by Standa Tecl přestoupil do Plzně, kdyby dal tenkrát třeba jenom jeden gól. O Harbovi ani nemluvím. Momentálně v naší lize na cizinu nikdo nemá. Toť můj názor.
 
 
20.06.2015, 11:57
 
 
Reakce na Martinnemi: Cituji jednoho zaměstnance vysočin...
Na stránkách Slávie říká Jinoch že potřebují posílit ofenzívu. Neví totiž jestli udrží Škodu. Začínám se obávat, jak už jsem psal, o Klimenta, Harbu a nebo dokonce i Mešanoviče. Nebyli by drazí a Jinoch by u vedení Slávie, hned zkraje zabodoval. No,..........uvidíme!
 
 
18.06.2015, 15:41
 
 
Reakce na FRL: Já zase pochybuju, že by chtěl a slávka m...
Ale, ale, zůstaň na zemi. 20 míčů dnes v lize nikdo nedá. Ruku na srdce, tak dobrej zase není. Do Slávie by ale rád šel, to si piš! Momentálně je sice ve srabu, ale pořád má zvuk! A to nemluvím o platu a stadionu. Na cizinu může zatím zapomenout.
 
 
18.06.2015, 15:05
 
 
Reakce na FRL: Třeba Hanyho ;(...
Hanyho určitě ne. Už mají čtyři gólmany. Spíš se obávám o Klimenta. Do útoku Slávka nikoho nemá. Možná i Harbu.
 
 
18.06.2015, 09:04
 
 
Pánové! Ví někdo něco nového, o tom přestupu Jinocha do Slávie? Smajlík
 
 
17.06.2015, 20:46
 
 
I když v příštím zápase asi postaví místo Klimenta, dalšího sparťana Kadlece, o Klimiče stejně přijdeme. Určitě po něm někdo sáhne. Jánoše nebude chtít ani Sparta, a tak u nás určitě zůstane. Koubkova hra nohama je katastrofa.
 
 
17.06.2015, 13:14
 
 
Tomáš Kučera to bude mít po příchodu Kopice, v Plzni hóódně těžké. Podle mého názoru, tady mohl klidně ještě jednu sezónu odehrát a zaučit naše mladý.
 
 
17.06.2015, 09:00
 
 
Reakce na pepiik: Jinoch do Slavie ? http://isport.bles...
Třeba také potřebuje "výkonnostně" růst. Očekávejme kecy o tom, že "Slavie" se neodmítá.
 
 
16.06.2015, 20:16
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Rozpočet klubu se permanentně zvyš...
Díky za velice profesionální odpověď. Vážím si toho. V jakém časovém horizontu podle Vás, je možné se opravdu posunout směrem k pohárům?
 
 
16.06.2015, 19:09
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Četl jste můj nedávný obsáhlý text...
Recept je notoricky známý. Vytvořit takové podmínky aby neodcházeli. Jak platové, tak sportovní. Tohle ale není věcí fanoušků!! Od toho je přece kvalitně a profesionálně pracující vedení, celého klubu! Možná kdyby jsme hráli o poháry, byli bychom pro případné sponzory mnohem zajímavější. Také bych nedával peníze do klubu bez ambicí. Klub který je nemá, nemůže dlouhodobě uspět.
 
 
16.06.2015, 16:23
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Pokud má český fotbal v Evropě něc...
Tak dlouho budeme naše hráče výkonnostně posouvat, až se výkonnostně posuneme do II. ligy. Už mně přestává bavit to věčné, "buďme rádi co máme". Jestli sestoupíme, tak nám stejně ti lepší utečou. Jak už jsem psal....je to cesta do pekel!
 
 
12.06.2015, 13:29
 
 
Reakce na FCVJihlava: Můj názor zase je, že Vejmola je o...
Reakce na článek....."Vejmola je o třídu lepší než Kotnour, soudě podle výsledků v Juniorce". Sezóna 2014/15 Vejmola-12 zápasů.....26 gólů
Kotnour-12 zápasů.....22 gólů
Jestli tohle je o "třídu", pak už ničemu nerozumím. Smajlík
 
 
11.06.2015, 19:34
 
 
Reakce na wave: Ještě ke Kučimu, měl skvělej podzim, nic...
Souhlasím s Tvým názorem. Že by byl až tak výkonnostně nad ostatními, se dá úspěšně pochybovat. Klidně zde mohl ještě nejméně sezónu hrát. Je to ovšem věc názoru.
 
 
10.06.2015, 19:05
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Ještě Znojmo, Karviná, Ústí nad La...
V tom případě by mně zajímala reakce klubu na případný letošní postup do poháru. Splňuje vůbec náš stadion nastavené parametry pro poháry? Jestli ne, tak proč se to už dávno neřeší? Chceme je v současné situaci vůbec hrát?
 
 
10.06.2015, 12:59
 
 
Ono, "buďme rádi za to co máme," se mně také moc nezamlouvá. Vnímám to jako vzkaz nám fanouškům, abychom se smířili s tím, že poháry ano, ale spíš na náhodu. Škoda! Bez ambicí je to vlastně předem v háji. Někdy mně připadá, že kdyby přišla (čistě teoreticky), nabídka na prodej našich osmi hráčů, klidně je prodáme. Nám by se pak vysvětlilo že to byla nutnost a že se vlastně nic nestalo, protože máme přece talentované kluky v juniorce. Jednou se nám tato politika vymstí!!!
 
 
04.06.2015, 12:43
 
 
Reakce na FRL: http://fotbal.idnes.cz/zmeny-ve-fotbalove...
No a z Honzy Kotnoura je zase trojka!! Divím se, mu že se na ně tady nevykašle. Vejmolu si sem přitáhl Jinoch a tak musí chytat asi on. Tak to někdy bývá. Vždyť všechny přípravné i přátelské zápasy které Kotnour odchytal za "áčko", odchytal dobře. Ne nadarmo byl vyhlášen nejlepším gólmanem ČMFL. Když o něj Třebíč stála aby odchytal i jaro, tak ho FCV nepustila. Inu protekce je asi všude. Toť můj názor.
 
 
03.06.2015, 09:07
 
 
Reakce na Ondrasek:D: Nějak nechápu souvislosti....
Dva nové komíny směrem do parku by fungovali jako seniorské domy i s přilehlým parčíkem. To by se uhradilo z dotací. Tribuna mezi nimi by byla asi stejná jako ta stávající a finančně by se na ní podílelo město s klubem. Že to nevyšlo, je velká škoda.
 
 
01.06.2015, 22:59
 
 
Reakce na FRL: Tak pokud by chtěl jít do ACS tak mu tu j...
Honza Kotnour už měl chytat dávno.
 
 
30.05.2015, 20:29
 
 
Nechápu, proč nepostavil do branky mladýho Kotnoura. Poslední zápas sezóny a oni ho tam nedají. Mohl mít aspoň hráčskej pokladník příspěvek do kasy. Je to určitá trenérská připosranost.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu